Ubytování Jáchymov | Kamsi.cz

Ubytování Jáchymov

Ubytování Jáchymov představuje jedinečnou volbu pro všechny, kteří touží po relaxaci v lázeňském městě. Město Jáchymov je jedním z nejnavštěvovanějších a nejhezčích měst a ubytování v Jáchymově je jedno z nejhledanějších v Karlovarském kraji. Nachází se necelých sedm kilometrů od přechodu Boží Dar. Jáchymov i Boží Dar jsou potvrzením toho, že také Krušné hory jsou velmi oblíbené u turistů i milovníků lyžování. Boží Dar láká zejména milovníky běžek, neboť se zde nachází okolo sedmdesáti kilometrů běžkařských tras. Ubytování v Jáchymově láká však také k letním výletům. Pěšky se tak můžete vydat například na vrchol Krušných hor, kterým je Klínovec. Na tento krušnohorských vrchol se můžete nechat vyvést především v zimě sedačkovou lanovkou. Jáchymov ubytovánívyhledávají rovněž lidé trpící na cévní choroby, nemoci nervové soustavy i revmatické choroby.

Ubytování v Jáchymově

V městě Jáchymov nechal šlechtický rod Šliků těžit stříbro, dnes zde během ubytování v Jáchymově můžete navštívit na Hornickém náměstí Královskou mincovnu. Jáchymovská mincovna byla zřízena v roce 1520 za vlády Ludvíka Jagellonského. Na jáchymovském tolaru, jak se tehdejší minci přezdívalo, bylo možné na jedné straně vidět ráz krále Ludvíka, později českého lva, na druhé straně se nacházel obraz svatého Jáchyma se šlikovským erbem. Jáchymov ubytování Vás nadchne svou pohostinností a komfortně zařízenými penziony, hotely i apartmány. Mnohé ubytovací zařízení v Jáchymově a jeho okolí jsou vhodné také pro pořádání škol v přírodě, soustředění i firemních školení. V neposlední řadě během ubytování Jáchymov můžete oslavit Vaše životní jubilea, svatby i narozeniny.

Jáchymov ubytování last minute

V Krušných horách i Jáchymově se Vám velmi pohodlně podaří najít také ubytování Jáchymov last minute. Vydáte-li se sem s dětmi před Vánoci, můžete ze sousedního Božího Daru odeslat dopis Ježíškovi prostřednictvím Ježíškovy pošty. Váš výlet můžete obohatit o procházku na pohádkové naučné stezce, která nese název Ježíškova cesta. Během ubytování v Jáchymově byste neměli zapomínat ani relaxaci v lázeňském centru Agricola, kde si užijete pobytu ve vířivce, finské sauně, bazénu s masážními tryskami a chrliči. Blahodárné účinky na lidský organismus má i pobyt v solné jeskyni. Ať už se rozhodnete pro ubytování v Jáchymově last minute v jakémkoliv ročním období, vždy se budete domů vracet spokojeni.

Vyberte si v Jáchymov ubytování nebo v okolí Jáchymov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jáchymov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jachymov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 23
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist