Ubytování v soukromí Boží Dar | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Boží Dar

Ubytování v soukromí Boží Dar je ideální volbou zejména pro ty, kteří touží po klidné dovolené v prostředí českých hor. Na své si v Krušných horách přijdou, jak nadšenci zimních sportů, tak milovníci horské turistiky. Ke sjezdovému lyžování slouží zejména ski areál Neklid, který disponuje pěti sjezdovkami o délce 300 – 1000 metrů s různou obtížností. Ve ski areálu Neklid najdete také velmi dobře vybavený snowpark. Nechybí ani půjčovna sportovního vybavení nebo lyžařská a snowboardová škola. Ubytování v soukromí na Božím Daru však není pouze rájem pro sjezdové lyžaře, ale také pro milovníky běžkování. Z Božího Daru se totiž můžete vydat po skvěle upravovaných běžeckých tratí kterýmkoliv směrem a vždy na Vás bude čekat zajímavý cíl. Lákavá se tak pro většinu běžkařů stává běžkařská trasa Boží Dar – Klínovec, okruh Boží Dar – okolo Špičáku – Boží Dar, ale i běžkařské trasy v okolí Kurort Oberwiesenthal. Boží Dar ubytování v soukromí se nachází stejně jako samotné město Boží Dar v srdci Krušných hor a jsou tak skvělou příležitostí nejen pro rodinné zimní dovolené, ale také pro pořádání lyžařských výcviků či jiných sportovních soustředění. Krásné prostředí Boží Dar nabízí také ke strávení Silvestra a oslav příchodu Nového roku.

Ubytování v soukromí na Božím Daru

Ubytování v soukromí na Božím Daru si užijete také v případě, že se sem vydáte v jinou roční dobu než v zimě. Boží Dar dělají přitažlivým zejména různé náročné stezky pro cyklisty i pěší. Boží Dar můžete velmi dobře poznat také díky lákavým naučným stezkám, muzeím i některým jiným památkám. V případě nepříznivého počasí můžete využít sportovní halu nebo kryté bazény. Ubytování v soukromí Boží Dar Vás vyzve k procházce po naučné stezce Božídarské rašeliniště, k návštěvě štoly Kryštof – Hřebečná nebo štoly Johannes – Zlatý Kopec. Vaši pozornost si bez pochyby zaslouží také rozhledna Klínovec nebo muzeum Boží Dar. Boží Dar ubytování v soukromí vyhledávají nejen před Vánoci také rodiny s dětmi, neboť jim nedá spát stezka Ježíškova cesta a Ježíškova pošta na Božím Daru.

Ubytování v soukromí Boží Dar last minute

Boží Dar ubytování v soukromí si zamilujete také díky pohostinnosti místních provozovatelů ubytování. Těšit se tak můžete na útulně zařízená ubytování, jejichž součástí jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ubytování v soukromí na Božím Daru last minute nabízí také možnosti využití kuchyňky, uzamykatelné úschovny na sportovní zařízení i parkování před ubytováním. Last minute Boží Dar ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v Krušných horách má své kouzlo, které se vyplatí po malých kouscích odkrývat.

Ubytování v soukromí v Karlových Varech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Boží Dar ubytování nebo v okolí Boží Dar jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Boží Dar preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

bozi-dar

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 23
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist