Penziony Mariánské Lázně | Kamsi.cz

Penziony Mariánské Lázně

Penziony Mariánské Lázně nabízí ideální příležitost, jak prožít dovolenou nebo prodloužený víkend v jednom z nejmalebnějších lázeňských měst v České republice. Mariánským Lázním se přezdívá město v parku a park ve městě, je tedy více než jasné, že Mariánské Lázně představují ráj pro milovníci procházek. Po promenádách se procházeli v historii slavné osobnosti z celého světa. K těm nejznámějším patří česká operní pěvkyně Ema Destinová, německý spisovatel a filozo Friedrich Nietzsche, první československý prezident T.G.Masaryk i jeden z nejvýznamnějších německých básníků a filozofů Johann Wolfgang Goethe. Penziony v Mariánských Lázních jsou hojně vyhledávány také k léčbě močového i pohybového ústrojí, nemocí dýchacích cest, metabolických, onkologických, gynekologických onemocnění a v neposlední řadě také nemocí trávicího ústrojí. Mariánské Lázně penziony si zamilujete také pro možnost relaxace v příjemných kavárnách s výhledem na mariánské kolonády. Dominantou města je kolonáda se vznosnou litinovou konstrukcí a dřevěným kazetovým stropem, která se může pochlubit Zpívající fontánou, která hraje každou lichou hodinu jednu ze slavných skladeb. Ve večerních hodinách je fontána barevně nasvícena.

Penziony v Mariánských Lázních

Penziony v Mariánských Lázních lákají také milovníky kultury. Pro lázeňské hosty jsou pravidelně připravovány bohaté kulturní i společenské programy. Každoročně se v Mariánských Lázních koná Chopinův hudební festival a každý druhý rok Mezinárodní klavírní soutěž F. Chopina a Festival hudby tance a pantomimy. Penziony Mariánské Lázně můžete využít také pro výlety do okolí. K nejlákavějším tipům na výlet patří hrad a zámek Bečov, hrad Loket, Hornické muzeum v Plané i klášter Teplá. Při pobytu v Mariánských Lázních můžete zavítat také do Františkových Lázní nebo Karlových Varů. Mariánské Lázně penziony se těší velké oblibě také u vyznavatelů Nordic Walking, golfu a cykloturistiky. V zimě se můžete na sjezdovkách nebo snowboardu prohánět na svazích Skiareálu Mariánky. V okolí Mariánských Lázních je upravováno kolem 90 km bílých stop, které umožňují přijit si na své také běžkařům.

Penziony Mariánské Lázně last minute

Penziony Mariánské Lázně last minute naplní také Vaše přání o útulném a komfortním ubytování. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Stravovat se můžete v místních restauracích nebo využít možnosti kuchyňského koutu, kterým některé místní penziony disponují. Domluvit se můžete rovněž na úchově kol, lyží a jiného sportovního vybavení. Hotely v Mariánských Lázních nabízí také možnost pobytu v solné jeskyni a wellness. Hotely v Mariánských Lázních last minute můžete vyhledat pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Západočeských lázních vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mariánské Lázně ubytování nebo v okolí Mariánské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mariánské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

marianske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 712
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist