Hotely Mariánské Lázně | Kamsi.cz

Hotely Mariánské Lázně

Hotely Mariánské Lázně nabízí ideální příležitost k procházkám v nádherných lázeňských parcích, k romantickým kolonádám i zpříjemnění pobytu pitím vynikající kávy v místních kavárnách. Hotely v Mariánských Lázních Vás navedou při procházkách k největší dominantně města, kterou je kolonáda se vznosnou litinovou konstrukcí a dřevěným kazetovým stropem. Nepřehlédnutelnou součástí je Zpívající fontána. Ta každou lichou hodinu hraje jednu z mnoha slavných skladeb. Ve večerních hodinách Vás oslní svým barevným nasvěcením. Mariánské Lázně jsou vyhlášeným českým lázeňským místem, ve kterém velmi rádi pobývali v historii také slavné osobnosti. Jaké zástupce lze jmenovat slavnou českou operní pěvkyni Emu Destinovou, německého hudebního skladatele Richarda Wagnera, český básník a nositel Nobelovy ceny za literaturu Jaroslav Seifert i první československý prezident T. G. Masaryk. Mariánské Lázně hotely umožňují prožít dovolenou nebo prodloužený vyplněný pestrými kulturními akcemi. K vyhlášeným kulturním akcím patří vystoupení Západočeského symfonického orchestru. Ve městě najdete také muzeum, knihovnu, kino, galerii a hudební kluby.

Hotely v Mariánských Lázních

Hotely v Mariánských Lázních lákají také sportovní nadšence, kteří si v okolí Mariánských Lázní najdou dobře značené turistické stezky, příležitost pro Nordic Walking i cyklistické vyjížďky. Golf si můžete zahrát na nejstarším hřišti v Evropě Royal Golf Club Mariánské Lázně, které disponuje osmnácti jamkami. Toto golfové hřiště bylo oceněno titulem britské královny Alžběty II. Hotely v Mariánských Lázních mohou posloužit v zimním období jako skvělý výchozí bod pro lyžaře. V okolí Mariánských Lázní se rozprostírá přibližně 90 km běžkařských stop. Sjezdaři rádi zavítají do Skiareálu Mariánky. Mariánské Lázně hotely se tak stávají vynikající lokalitou pro strávení dovolené, prodlouženého víkendu, lázeňských pobytů, školních výletů i konání firemních konferencí.

Hotely Mariánské Lázně last minute

Hotely Mariánské Lázně last minute a pobyt v Mariánských Lázních Vám mohou obohatit výlety do okolí. K nejzajímavějším turistickým cílům patří hrad a zámek Bečov, hrad Loket, klášter Kladruby, město Cheb i hornické muzeum v Plané. Hotely v Mariánských Lázních Vás nadchnou také svým komfortním vybavením. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z mariánských restaurací. Hotely v Mariánských Lázních last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice a obzvlášť v Karlovarském kraji si zaslouží Vaši pozornost!

Hotely v Západočeských lázních vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mariánské Lázně ubytování nebo v okolí Mariánské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mariánské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

marianske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 712
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist