Apartmány Mariánské Lázně | Kamsi.cz

Apartmány Mariánské Lázně

Apartmány Mariánské Lázně nabízí jedinečnou příležitost k prožití dovolené i prodlouženého víkendu v jednom z nejznámějších lázeňských měst v České republice. Mariánské Lázně jsou protkány nádhernými lázeňskými parky, romantickými kolonádami i útulnými kavárnami. Apartmány v Mariánských Lázních umožňují prožít čas strávený v Mariánských Lázních aktivně sportem, vycházkami i bohatým kulturním programem. K nejzajímavějším kulturním událostem v Mariánských Lázních patří návštěva místního divadla i vystoupení Západočeského symfonického orchestru. Mariánské Lázně se mohou pochlubit také muzeem, knihovnou, kinem, galerií a hudebními kluby. Mariánské Lázně apartmány si zamilujete také pro rozmanité možnosti k procházkám. Za dominantu Mariánských Lázní je považována kolonáda se vznosnou litinovou konstrukcí a dřevěným kazetovým stropem. Vaši pozornost si zaslouží především Zpívající fontána, která každou lichou hodinu hraje jednu z mnoha slavných skladeb. Ve večerních hodinách patří k oblíbeným cílům zamilovaných párů, neboť díky efektivnímu barevnému nasvícení nabízí romantikou atmosféru.

Apartmány v Mariánských Lázních

Apartmány v Mariánských Lázních jsou hojně vyhledávány také milovníky cykloturistiky. K projížďce si můžete zvolit například trasu Mariánské Lázně – Prameny, Mariánské Lázně – Planá nebo Mariánské Lázně – Mohelno. Místní cyklistické trasy jsou vhodné zejména pro trekkingová, horská a krossová kola. Cyklistické stezky vedou po asfaltových i lesních cestách. Mariánské Lázně lákají také turisty a nadšence Nordic Walkingu. Na své si přijdou díky 90 km upravovaných bílých stop také běžkaři. Apartmány Mariánské Lázně jsou hojně vyhledávány tuzemskými i zahraničními hosty pro minerální prameny s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí, které mají léčivé účinky na onemocnění pohybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti i onkologická onemocnění. K pitným kúrám se používá zejména šest hlavních pramenů: Křížový, Rudolfům, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův. Mariánské Lázně apartmány Vás vyzvou také k návštěvě Městského muzea, které sídlí v domě, v němž pobýval básník Johann Wolfgang Goethe. Muzeum je věnováno historii lázeňství, osobnosti německého dramatika a básníka J. W. Goetheho a také geologickým a přírodním podmínkám v oblasti Mariánských Lázní. K muzeu patří také geologický park se symbolickým hřbitovem oběťmi první světové války a ojedinělým Kamenným vodopádem.

Apartmány Mariánské Lázně last minute

Mariánské Lázně od nepaměti lákaly k návštěvě také slavné osobnosti. Pobyt v Mariánských Lázních si nenechala ujít například česká operní pěvkyně Ema Destinnová, německý hudební skladatel Richard Wagner, básník a spisovatel Jan Neruda nebo polský hudební skladatel Fryderyk Schopin. Apartmány Mariánské Lázně last minute zvou také k návštěvě Památníku Fryderyka Chopina. Apartmány v Mariánských Lázních Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Apartmány jsou vybaveny pokoji, sociálním zařízením, připojením k internetu i kuchyní a jídelním koutem. Apartmány v Mariánských Lázních last minute disponují rovněž úschovou kol a jiného sportovního vybavení. K rychlejšímu vyhledávání tohoto typu ubytování můžete využít internetový portál Kamsi.cz.

Apartmány v Západočeských lázních vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mariánské Lázně ubytování nebo v okolí Mariánské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mariánské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

marianske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 712
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist