Ubytování Karlovy Vary | Kamsi.cz

Ubytování Karlovy Vary

Hledáte pro svou dovolenou nebo prodloužený víkend místo, kde si budete moci nejen dobře odpočinout, ale také si užít lázeňské procedury? Ideální volbou se v takovém případě pro Vás stane ubytování Karlovy Vary. Karlovy Vary jsou významným českým lázeňským střediskem a patřičně si tak zasluhuje pozornost nejen tuzemských, ale také zahraničních hostů. Karlovarská minerální voda má blahodárné účinky na léčení jaterních a střevních chorob. Karlovy Vary se mohou pochlubit také sklářským a potravinářským průmyslem na vysoké úrovni. Ubytování v Karlových Varech je tak skvělou příležitostí pro procházky ke kolonádám. Využijte nabídky ubytování Karlovy Vary k objevování architektonických skvostů jakým je zejména Mlýnská kolonáda, která Vás zaujme dvanácti pískovcovými alegorickými sochami od sochařů Alfreda Schreibera a Karla Wilferta. Tyto sochy představují jednotlivé měsíce roku. V interiéru Mlýnské kolonády vyvěrá celkem pět minerálních pramenů Mlýnský pramen, pramen Rusalka, Pramen knížete Václava, pramen Libuše a Skalní pramen. Z Karlovy Vary ubytování se můžete vydat také k obdivování dřevěné Tržní kolonády ve švýcarském stylu, vrcholně barokního kostelu sv. Máří Magdaleny nebo empírové patrové vily Lützow. Pokud toužíte vidět Karlovy Vary z ptačí perspektivy, udělejte si procházku k Dianině rozhledně.

Ubytování v Karlových Varech

Ubytování v Karlových Varech Vás vyzve také k návštěvě mnoha jiných zajímavých turistických cílů. Milovníci historických památek si přijdou na své při prohlídce hradu Loket, který je nejnavštěvovanější památkou historického městečka Loket nad Ohří a první zmínky o tomto hradu pochází z počátku 13. století. Vaši pozornost si bezpochyby zaslouží také zámek v Bečově nad Teplou, ve kterém můžete spatřit relikviář svatého Maura z počátku 13. století. Jeho hodnota je srovnatelná s korunovačními klenoty. Ubytování Karlovy Vary Vám umožní také pobyt na čerstvém vzduchu a brouzdání se jen tak okolní přírodou. K tomuto účelu můžete využít například Naučnou stezku Kladská, která vede kolem Kladského rybníka po okraji přírodní rezervace Kladské rašeliny, části Tajga. Romantické okamžiky pro své návštěvníky připravuje také údolí řeky Ohře a Andělská hora. Karlovy Vary ubytování nabízí komfortní možnosti ubytování v hotelech, penzionech i apartmánech. Místní ubytovací služby se tak snaží vyjít vstříc všem kategoriím zákazníků.

Ubytování Karlovy Vary last minute

Ubytování Karlovy Vary last minute si užijete také v případě, že se do tohoto malebného lázeňského města vydáte za kulturou. Každoročně se v Karlových Varech koná Filmový festival, kde se uděluje tradičně velká cena Křišťálový glóbus. Další významnou událostí je pořádání Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka. Ubytování v Karlových Varech se vyplatí rezervovat pro jakékoliv příležitosti, můžete zde strávit pohodovou rodinnou dovolenou i romantický prodloužený víkend nebo pobyt s přáteli. Ubytování v Karlových Varech last minute se Vám podaří najít vcelku rychle také z pohodlí Vašeho domova a to díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Karlovy Vary ubytování nebo v okolí Karlovy Vary jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Karlovy Vary preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

karlovy-vary

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 712
okres_id: 23
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist