Levné ubytování Františkovy Lázně | Kamsi.cz

Levné ubytování Františkovy Lázně

Levné ubytování Františkovy Lázně představují jedno z nejvyhledávanějších lázeňských středisek v České republice. První písemné zmínky o minerálních pramenech v oblasti Františkových Lázní pochází z roku 1502. Samotné město bylo založeno posledním římskoněmeckým císařem Františkem II., který byl zároveň také prvním rakouským císařem. Levné ubytování ve Františkových Lázních Vám dají vzpomenout také na další slavné osobnosti. S Františkovými Lázněmi je spojen také pobyt Johanna Wolfganga Goetheho, hudebního skladatele Ludwiga van Beethovena nebo české spisovatelky Boženy Němcové. Františkovy Lázně levné ubytování nejsou rájem pouze pro milovníky lázeňství, ale také aktivní dovolené. Sportovní vyžití si užijete při hraní minigolfu, návštěvě Aquafora nebo při severské chůzi Nordic Walking.

Levné ubytování ve Františkových Lázních

Symbolem Františkových Lázní je socha malého chlapce s rybou. K této sošce se váže rovněž jedna pověra, která praví, že každá pacientka, která se dotkne palce levé nohy sochy, otěhotní. Originál sochy najdete v Městském muzeu. Levné ubytování ve Františkových Lázních nabízí skvělou příležitost k prohlídce této sošky od sochaře Adolfa Mayerla. Nedaleko Františkových Lázních můžete také navštívit tropický skleník Motýlí dům. V bezprostřední blízkosti Františkových Lázní se nachází také další zajímavé turistické cíle. Levné ubytování Františkovy Lázně tak může posloužit jako výchozí bod k návštěvě Bečova nad Teplou, skanzenu lidové hrázděné architektury v Doubravě, poutního kostela Nanebevzetí Pany Marie v Chlumu svaté Máří. Zajímavou podívanou slibuje také město Cheb, které je jedním z nejstarších měst v České republice. Chebský hrad představuje jednu z nejkrásnějších středoevropských památek. Za kamenným opevněním hradu se nachází vzácná dvoupatrová románsko-gotická kaple, která si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Neopakovatelnou atmosféru chebského náměstí dotváří dochované měšťanské domy ze 13. století. Františkovy Lázně levné ubytování je tak skvělou volbou, jak pro rodinnou dovolenou, prodloužené víkendy, tak pro školní výlety.

Levné ubytování Františkovy Lázně last minute

Levné ubytování Františkovy Lázně last minute se rozprostírá také nedaleko dalších dvou západočeských lázeňských měst, kterými jsou Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Také tato lázeňská střediska si zaslouží Vaši pozornost. Zavítat můžete také do sousedního Německa a navštívit například klášterní baziliku ve Waldsassen nebo muzeum keramiky a středověký hrad v Hohenbergu. Levné ubytování ve Františkových Lázních umožňují navštívit také radonové lázně Bad Brambach, které se zaměřují na léčbu nemoci kloubů, krevního oběhu a revmatických potíží. Levné ubytování ve Františkových Lázních last minute Vám z pohodlí domova pomůže velmi rád najít internetový portál Kamsi.cz.

Levné ubytování v Západočeských lázních, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Františkovy Lázně ubytování nebo v okolí Františkovy Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Františkovy Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

frantiskovy-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 712
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist