Ubytování v soukromí Znojmo | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Znojmo

Ubytování v soukromí Znojmo nabízí skvělou příležitost pro odpočinek v malebném prostředí jižní Moravy. Město Znojmo se rozprostírá v Jihomoravském kraji na levém břehu řeky Dyje. Město Znojmo se nachází na pomezí hranic České republiky s Rakouskem a není proto divu, že láká mimo jiné také k výletům do této části pohraničí. K městu Znojmo se váže bohatá historie a ubytování v soukromí ve Znojmě tak láká k návštěvě mnoha pamětihodností. Mnohé z těchto památek jsou evidovány v seznamu kulturních památek České republiky. Za nejvýznamnější znojemskou památku je po zásluze považována rotunda svaté Kateřiny z 12. století, která se může pochlubit zachovalými nástěnnými malbami z roku 1134. Malby znázorňují přemyslovskou rodovou pověst a podobizny vládnoucích přemyslovských knížat a králů a také podobizny moravských údělných knížat. Znojmo ubytování v soukromí Vás zláká také k návštěvě znojemských kostelů i Louckého kláštera. V současné době můžete v Louckém klášteře ochutnat vína firmy Znovín Znojmo. Vaší pozornosti by určitě neměl uniknout ani Znojemský hrad nad údolím Gránického potoka. Ve Znojemském hradě si můžete prohlédnout stálou expozici „Z dějin Znojemska“, která prezentuje vývoj pravěkého osídlení regionu, památky středověkého a renesančního Znojma, umění jeho chrámů, sbírky slohového nábytku, starých tisků, zaniklých řemesel, vranovské a znojemské keramiky, vojenských a loveckých zbraní i ostrostřeleckých terčů. Součástí Znojemského hradu je i lapidárium a hradní podzemí.

Ubytování v soukromí ve Znojmě

Ubytování v soukromí ve Znojmě láká k dovolené i prodlouženému víkendu všechny věkové kategorie. Nadšeni budete také z nadstandardních ubytovacích služeb. Ubytování v soukromí Znojmo nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K dispozici je také kuchyňka s jídelním koutem. Milovníky cykloturistiky potěší určitě možnost úschovy jízdních kol i jiného sportovního vybavení. Znojmo ubytování v soukromí Vás zláká také k návštěvě zajímavých turistických cílů v okolí města Znojma. Navštívit tak můžete například zříceninu hradu Nový Hrádek u Lukova, který se nachází v srdci Národního parku Podyjí. Neméně zajímavý je také zámek Vranov nad Dyjí či hrad Bítov.

Ubytování v soukromí Znojmo last minute

Ubytování v soukromí Znojmo last minute je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu Znojemského podzemí, které je nejrozsáhlejším v České republice. Znojemské podzemí se táhne pod většinou domů, ulic a náměstí v historickém centru města Znojmo. Podzemí bylo vybudováno mezi 13. až 17. stoletím. Podzemí je přibližně dlouhé 30 km a vede ve čtyřech úrovních nad sebou. Dospělí mohou v podzemí ochutnat znojemské víno a na děti zde čekají strašidelné i pohádkové postavy. Ubytování v soukromí ve Znojmě si můžete zpříjemnit také vyšplháním na Radniční věž, na kterou vede 162 schodů. Z věže si budete moci vychutnat rozmanité pohledy na samotné město i jeho okolí. Ubytování v soukromí ve Znojmě last minute Vám umožní prožít dovolenou i prodloužený víkend plný pohody.

Ubytování v soukromí v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Znojmo ubytování nebo v okolí Znojmo jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Znojmo preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

znojmo

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 70
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist