Penziony Znojmo | Kamsi.cz

Penziony Znojmo

Penziony Znojmo nabízí skvělou příležitost pro prožití dovolené i prodlouženého víkendu v malebném jihomoravském městě s bohatou vinařskou historií. Město Znojmo je známo také svými historickými památkami a oblíbenými kulturními akcemi. Od roku 2005 Znojmo pravidelně pořádá Hudební festival Znojmo, při čemž každý ročník je věnován jinému skladateli. Ve Znojmě se pravidelně koná také festival Znojmo Jazz Fest a VOC festival Znojmo s podtitulem „dny folkloru a originálních znojemských vín“. Neodmyslitelnou znojemskou kulturní událostí je pořádání Znojemského historického vinobraní. Penziony ve Znojmě lákají k návštěvě místních pamětihodností. Za tu nejcennější lze považovat románskou rotundu svaté Kateřiny pocházející z 12. Století. V rotundě se nachází cenné vyobrazení přemyslovské rodové pověsti i podobizny vládnoucích přemyslovských knížat a králů. Malíř nezapomněl zachytit na stěnách ani podobizny moravských údělných knížat. Znojmo penziony doporučují také návštěvu Louckého kláštera, Znojemského hradu i Znojemského podzemí z 13. – 17. století.

Penziony ve Znojmě

Penziony ve Znojmě patří k oblíbeným typům ubytování také u milovníků cykloturistiky. Místní kraj je totiž protkán vinnými stezkami. Na kolech se tak můžete projet po cyklistické trase Po vyhlídkách Podyjí, která vede okružnou jízdou na Sealsfieldův kámen, Devět mlýnů, vinici Šobes, Králův stolec, Hradiště a zpět do Znojma. Cyklistická stezka Hrady a zámky česko – rakouského příhraničí Vás zavede na hrad Bítov, zámek Uherčice i Vranov nad Dyjí. Penziony Znojmo Vás zlákají také k procházce Po církevních památkách centra Znojma nebo Po technických a světských stavebních zajímavostech. Znojmo je vyhledáváno také kvůli lyžařské a vodní turistice. Znojmo penziony Vám umožní také poznat okolí města Znojma a navštívit tak například v Příměticích malý památník Prokopa Diviše a repliku jeho slavného vynálezu nebo zříceninu Nový Hrádek. V Šatově můžete navštívit Areál československého opevnění.

Penziony Znojmo last minute

Penziony Znojmo last minute Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením na internet. Penziony ve Znojmě jsou vybaveny také úschovou kol a ostatního sportovního vybavení. Stravovat se můžete ve vyhlášených znojemských restaurací. Penziony ve Znojmě last minute Vám dopřejí pobyt ve městě s královskou historií i impozantní polohou nad řekou Dyjí. Ve Znojmě si vychutnáte procházky s křivolakými uličkami i romantickými vyhlídkami.

Penziony v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Znojmo ubytování nebo v okolí Znojmo jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Znojmo preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

znojmo

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 70
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist