Hotely Znojmo | Kamsi.cz

Hotely Znojmo

Znojmo patří k nejoblíbenějším výletním lokalitám na jižní Moravě. Znojmo se může pochlubit památkami, které byly zapsány do seznamů kulturních památek České republiky, a také samotné město bylo vyhlášeno památkovou rezervací. Hotely Znojmo Vás zlákají k návštěvě jedné z nejcennějších památek České republiky, kterou je rotunda svaté Kateřiny z 12. století. Tato románská rotunda je cenná zejména pro nástěnné malby z roku 1134, které zobrazují přemyslovkou rodovou pověst a podobizny vládnoucích přemyslovských knížat a králů. Součástí výzdoby jsou také podobizny moravských údělných knížat. Hotely ve Znojmě zvou také k prohlídce Louckého kláštera, Znojemského hradu i rozsáhlého několikapatrového Znojemského podzemí z 13. – 17. století. K rozvoji turistického ruchu ve Znojmě i jeho okolí slouží různé cyklostezky i vinné stezky. V neposlední řadě se ve Znojmě nachází 7. Zastavení trojstátní trasy poutních míst nazvané Kristova podyjská glyptotéka. Znojmo hotely nabízí tak jedinečnou příležitost k prožití rodinných dovolených s dětmi, romantických prodloužených víkendů i relaxačních pobytů pro seniory. Znojmo patří také k oblíbeným výletním místům základních i středních škol.

Hotely ve Znojmě

Hotely ve Znojmě jsou hojně vyhledávány zejména v období pořádání nejrůznějších znojemských kulturních akcí. Od roku 2005 se ve Znojmě pravidelně pořádá Hudební festival Znojmo, jehož každý ročník je zaměřen na jiného skladatele. Znojmo se stalo také pořadatelem festivalu Znojmo Jazz Fest a VOC festivalu Znojmo s podtitulem „dny folkloru a originálních znojemských vín“. Jen stěží si lze představit Znojmo bez pořádání Znojemského historického vinobraní, které je spojeno s prodejem burčáku a kulturními atrakcemi po celém městě. Znojmo hotely Vám umožní ochutnat nejen lahodné znojemské víno, ale seznámí Vás také s tradicemi pěstování okurek, které jsou zde pěstovány od roku 1571. Tuto tradici na Znojemsku zavedl loucký opat Jiří II. Hotely Znojmo Vás vyzve také k pobytu v Národním parku Podyjí.

Hotely Znojmo last minute

Hotely Znojmo last minute nabízí také jedinečnou možnost k výletům do okolí města Znojma. K oblíbeným výletním typům Znojemska patří areál československého opevnění v Šatově, zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov i zřícenina hradu Cornštejn. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží také malovaný sklep v Šatově, jehož raritou je výzdoba vyhloubená v pískovci. S dětmi můžete navštívit Pštrosí farmu v Božicích u Znojma. Hotely ve Znojmě Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé hotely ve Znojmě last minute disponují také úschovou kol a ostatního sportovního vybavení. Ke stravování můžete využít některou ze znojemských restaurací.

Hotely v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Znojmo ubytování nebo v okolí Znojmo jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Znojmo preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

znojmo

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 70
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist