Apartmány Znojmo | Kamsi.cz

Apartmány Znojmo

Apartmány Znojmo nabízí jedinečnou příležitost k bližšímu poznání této části Jihomoravského kraje. Do Znojma každoročně zavítají rády rodiny s dětmi, zamilované páry i senioři. Apartmány ve Znojmě jsou velmi oblíbené také u základních a středních škol, které plánují prožít ve Znojmě výlet či exkurzi. V neposlední řadě ve Znojmě firmy rády pořádají různá školení, konference a teambuildingy. Město Znojmo se rozprostírá na jihu Moravy přímo na levém břehu řeky Dyje a je druhým největším městem Jihomoravského kraje. Jeho malebné okolí, bohatá historická i každoroční folklorní tradice jsou jen z pár důvodů, proč se těší tak velké oblibě. Znojmo apartmány se může pochlubit také komfortními ubytovacími službami.

Apartmány ve Znojmě

Ubytovat se můžete v apartmánových pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Apartmány ve Znojmě disponují ve většině případů také kuchyňkou s jídelním koutem, kterou je možné využít k přípravě rychlých pokrmů. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na klasické moravské kuchyni i světových specialitách. Zavítat můžete také do některé z místních vináren a vypít si s přáteli lahev dobrého znojemského vína. Znojemská vinařská oblast byla jako první, která zavedla v České republice apelační systém VOC Znojmo, který zahrnuje tři zdejší typické odrůdy a to sauvignon, rýnský ryzlink a veltlínské zelené. Do systému je zapojeno 17 vinařských společností, které umožní kdekoliv tyto odrůdy ochutnat. Ve Znojmě se tradičně pořádají také slavnosti Znojemského vinobraní. Apartmány Znojmo Vám umožní vychutnat si procházku romantickými uličkami i zachovanými hradbami. Gotický hrad přestavěný na barokní zámek láká k prohlídce expozice Jihomoravského muzea. Na období románského stavebního slohu dá vzpomenout rotunda sv. Kateřiny vyzdobená románskými nástěnnými malbami, které zachycují příslušníky panovnického rodu Přemyslovců. Znojmo apartmány Vás zavedou také ke gotickému kostelu sv. Mikuláše s barokní kazatelnou ve tvaru zeměkoule. Nedaleko tohoto kostela můžete obdivovat také ojedinělou dvoupatrovou Svatováclavskou kapli. Okouzlí Vás zejména horní prostor zaklenutý krouženou vladislavskou klenbou, která je jedinou na Moravě.

Apartmány Znojmo last minute

Apartmány Znojmo last minute doporučují také výlet do okolí města Znojma. K nejlákavějším turistickým cílům patří Vranovská přehrada, Státní zámek Vranov nad Dyjí, Státní hrad Bítov, Loucký klášter i Modré sklepy v Novém Šaldorfu. Apartmány ve Znojmě můžete spojit také s návštěvou benediktinského kláštera v Rajhradě, jehož součástí je také Památník písemnictví na Moravě. Apartmány ve Znojmě last minute jsou skvělou příležitostí pro odpočinek i aktivní dovolenou. K pohodlnějšímu hledání apartmánů ve Znojmě můžete využít také internetový portál Kamsi.cz.

Apartmány v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Znojmo ubytování nebo v okolí Znojmo jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Znojmo preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

znojmo

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 70
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist