Hotely Mikulov | Kamsi.cz

Hotely Mikulov

Hotely Mikulov jsou skvělou příležitostí k prožití poklidné rodinné dovolené i prodlouženého víkendu. Mikulov patří také k vyhledávaným místům pro pořádání školních výletů a škol v přírodě. V neposlední řadě zde rády pořádají firmy různá firemní školení, konference a teambuildingy. Hotely v Mikulově představují ráj pro návštěvníky pamětihodností, přírody i aktivního odpočinku od každodenních starostí. Mikulov podobně jako Znojmo se může pochlubit bohatou vinařskou tradicí. Mikulov hotely jsou hojně vyhledávány zejména v pořádání tradičního Pálavského vinobraní. Město Mikulov je protkáno více než 1200 km dlouhou sítí cyklistických stezek. K rybolovu, koupání i k provozování různých vodních sportů můžete využít nedaleké Novomlýnské nádrže.

Hotely v Mikulově

Hotely v Mikulově se v mnoha případech nachází v bezprostřední blízkosti historického náměstí města Mikulov a jsou tak jedinečným výchozím bodem k jejich návštěvě i k pořízení fotografií s architektonickými skvosty, jako je například Sousoší Nejsvětější trojice. Centrum města Mikulov vzniklo v posledních desetiletích 16. století. Během 17. století bylo na náměstí postaveno mnoho renesančních domů, z nichž se některé v nepříliš pozměněné podobě dochovaly dodnes. K nejcennějším dochovaným domům patří dům U Rytířů se sgrafitovou výzdobou a tzv. kanovnický dům. Hotely Mikulov Vás zlákají k procházce ke kašně se sochou Pomony s rohem hojnosti z počátku 18. století. Z náměstí můžete dále pokračovat na prohlídku zámku, který stojí na výrazném skalním útesu a tvoří již několik století největší architektonickou dominantu města. K největším zajímavostem zámku patří zámecká knihovna a sál předků. V současné době v zámku sídlí Regionální muzeum v Mikulově. Při návštěvě zámku si rozhodně zaslouží Vaši pozornost zámecký sklep s obřím sudem. Mikulov hotely nabízí také možnost procházek na Kozí hrádek nebo Svatý kopeček. Navštívit můžete také Dietrichsteinskou hrobku a jeskyni Na Turoldu.

Hotely Mikulov last minute

Hotely Mikulov last minute můžete využít také k návštěvě Lednicko – valtického areálu, k pěší túře po Chráněné krajinné oblasti Pálava z Mikulova do Dolních Věstonic nebo se můžete na kole vydat z Mikulova na slovanské hradiště Pohansko. Z Mikulova se můžete vydat také do nedalekého Rakouska a užít si tak například pobyt v termálních lázních Laa an der Thaya. Jen 70 km od Mikulova se rozprostírá hlavní město Rakouska. Hotely v Mikulově Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé hotely v Mikulově last minute disponují úschovou nebo dokonce i půjčovnou kol. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické moravské kuchyni. Mikulov a jeho okolí Vás přesvědčí o tom, že malebnější prostředí pro Vaši relaxaci byste jen stěží hledali!

Hotely v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mikulov ubytování nebo v okolí Mikulov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mikulov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mikulov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist