Ubytování v soukromí Břeclav | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Břeclav

Ubytování v soukromí Břeclavpředstavuje jedinečnou příležitost k prožití dovolené či prodlouženého víkendu v prostředí Lednicko-valtického areálu. Břeclav je totiž považována za vstupní bránu za tuto největší parkově upravenou krajinu na světě. Především od jara do podzimu míří, jak tuzemští, tak zahraniční turisté a cyklisté do Lednicko – valtického areálu, aby navštívili zámek v Lednici i ve Valticích. Na kole se můžete od břeclavského zámku vydat přes Kančí oboru k Janohradu, zastavit se v Lednici u minaretu, zámku a pokochat se pohledem na zámeckou zahradu. Zpátky do Břeclavi se můžete vrátit přes chrám Tří Grácií a chrám svatého Huberta. Ubytování v soukromí v Břeclavi můžete využít také k projížďce na kole k empírovému zámečku Pohansko. Poblíž Pohanska se rozprostírá rozsáhlé slovanské hradiště, které dává vzpomenout na období Velkomoravské říše na našem území. Krajinou lužních lesů Vás provede naučná stezka Lužní les. Břeclav ubytování v soukromí můžete využít také k prohlídce moderního kostela sv. Václava, který se nachází na Náměstí Tomáše Garique Masaryka v Břeclavi.

Ubytování v soukromí v Břeclavi

Ubytování v soukromí v Břeclavi láká také k návštěvě jiných zajímavých pamětihodností. Vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout novorománské synagogy, která je v současné době využívána jako výtvarná galerie, koncertní sál a dějiště společenských akcí. Břeclavská synagoga Vás podrobně seznámí s osudy zdejší židovské komunity, která patřila k největším na Moravě. Této tématice je věnována i stálá expozice v patře. Ubytování v soukromí Břeclav Vás zavede také do Lichtenštejnského domu, kde se dovíte velmi cenné informace o rodu Lichtenštejnů, kteří jsou s Břeclaví i celým Lednicko – valtickým areálem velmi pevně spjati. Rod Lichtenštejnů přišel na jižní Moravu již v roce 1249 a působil zde až do konce druhé světové války. V Lichtenštejnském domě si můžete prohlédnout rovněž modely zámků v Lednici a ve Valticích, umělé zříceniny Janohrad i dalších významných staveb Lednicko – valtického areálu. V neposlední řadě tu najdete vinotéku s lichtenštejnskými a moravskými víny. Během Břeclav ubytování v soukromí můžete navštívit také místní informační centrum sídlící právě v tomto domě.

Ubytování v soukromí Břeclav last minute

Ubytování v soukromí Břeclav last minute Vás nezklame ani komfortními ubytovacími službami. Ubytování v soukromí v Břeclavi disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K vaření můžete využít kuchyňku s jídelním koutem nebo vyzkoušet některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické moravské kuchyni. Milovníky cykloturistiky určitě potěší možnost úschovy kol. Ubytování v soukromí v Břeclavi last minute Vám umožní prožít prodloužený víkend i dovolenou v poklidném prostředí Lednicko – valtického areálu, načerpat novou energii a vrátit se domů plni pozitivní nálady.

Ubytování v soukromí v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Břeclav ubytování nebo v okolí Břeclav jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Břeclav preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

breclav

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 7
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist