Penziony Břeclav | Kamsi.cz

Penziony Břeclav

Město Břeclav se nachází v Jihomoravském kraji a leží poblíž hranic s Rakouskem a Slovenskem. Břeclav je důležitým hraničním přechodem a železniční křižovatkou. Město Břeclav je považováno za vstupní bránu do Lednicko – valtického areálu. Penziony Břeclav nabízí tak jedinečnou možnost pro poznání tohoto jihomoravského města i skvělé výchozí místo pro výlety do okolí. Penziony v Břeclavi Vás vyzvou k procházce po historickém jádru města. Nejmodernější stavbou města Břeclav je kostel sv. Václava. Vaši návštěvu si zaslouží také procházka kolem řeky Dyje a břeclavského zámku i návštěva s galerií v místní novorománské synagoze. Při procházce můžete zavítat také k místnímu pivovaru, mlýnu a faře. Břeclav penziony lákají také k návštěvě Lichtenštejnského domu, který byl otevřen veřejnosti v roce 2009. V Lichtenštejnském domě si můžete prohlédnout expozici o historii rodu Lichtenštejnů, miniatury staveb Lednicko – valtického areálu i kinotéku s lichtenštejnskými a moravskými víny.

Penziony v Břeclavi

Penziony v Břeclavi můžete využít také k výletům do okolí Břeclavi a navštívit tak zámek v Lednici nebo ve Valticích. Zámek v Lednici je proslulý krásně vyřezávanými dřevěnými stropy i vyřezávaným vřetenovým schodištěm. Toto schodiště bylo vyrobeno z jediného stromu a je zdobeno jemnými řezbami s rostlinnými a zvířecími motivy. Pozorní návštěvníci si povšimnou, že je na soklu schodiště vyřezán ptáček, ještěrka a žába. Schodiště odkazuje svým stylem na burgundskou a anglickou pozdní gotiku. S dětmi můžete v Lednici zavítat také do akvária Malawi, kde je možné si prohlédnout různé druhy mořských i sladkovodních ryb. Penziony Břeclav jsou hojně vyhledávány také milovníky cykloturistiky. Z Kančí obory se můžete vydat po asfaltové cyklostezce ke zřícenině Janův hradu. Architektem této romantické stavby je Josef Hardmuth. Z venku Janův hrad vypadá jako zřícenina, zevnitř plně funkční lovecký zámeček. Od počátku 19. století se na Janově hradě hojně hodovalo po honech. Dále můžete pokračovat k Minaretu, zámku v Lednici a přes Nový dvůr zpět do Břeclavi. Břeclav penziony Vám poslouží také jako výjezdní místo k empírovému loveckému zámečku Pohansko, kde se v době Velké Moravy rozprostíralo slovanské hradiště. Od Pohanska můžete pokračovat až k soutoku řek Dyje a Moravy.

Penziony Břeclav last minute

Penziony Břeclav last minute můžete využít také k procházce po turistické trase Pavlov – Mikulov a užít si tak výhledy na pálavské vrchy. Turistická trasa vede přes Dívčí hrady, Sirotčí hrádek i Turold. Z Mikulova můžete využít k dopravě vlakové nebo autobusové spojení. Penziony v Břeclavi Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé penziony v Břeclavi last minute disponuje také úschovou kol. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Vaši návštěvu si zaslouží také místní cukrárny, kavárny a vinárny.

Penziony v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Břeclav ubytování nebo v okolí Břeclav jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Břeclav preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

breclav

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 7
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist