Apartmány Břeclav | Kamsi.cz

Apartmány Břeclav

Apartmány Břeclav představují jedinečnou příležitost pro dovolenou či prodloužený víkend zejména pro milovníky cykloturistiky a turistiky. Na své si při návštěvě Břeclavska přijdou také milovníci historických památek, neboť Břeclav je vstupní branou do Lednicko – valtického areálu. Apartmány v Břeclavi se nachází velmi často v bezprostřední blízkosti centra města Břeclav. Volný čas tak můžete využít k návštěvě moderního kostela sv. Václava i novorománské synagogy. Druhá jmenovaná břeclavská pamětihodnost slouží jako výtvarná galerie, koncertní sál i dějiště společenských akcí. Stálá expozice se věnuje břeclavské židovské komunitě, která patří v historii k největším na Moravě. Raritou stálé expozice je výstava tóra z Podivína. Prohlédnout si budete moci také fotografie dalších židovských památek z okolí a seznámíte se podrobně také s významnými židovskými osobnostmi. Břeclav apartmány Vás vyzvou také k návštěvě empírového loveckého zámečku Pohansko. Tato lokalita patří k velmi oblíbeným výletním cílům mnoha cyklistů. Poblíž Pohanska se rozprostírá rozsáhlé slovanské hradiště.

Apartmány v Břeclavi

Apartmány v Břeclavi jsou skvělým výchozím bodem pro cyklovýlety do Lednicko – valtického areálu. Lednicko – valtický areál je pevně spjat s rodem Lichtenštejnů. Velmi oblíbená je zjména cyklotrasa Lednicko – Valtický areál. Cyklotrasu můžete začít v Břeclavi v Kančí oboře a pokračovat kolem chrámu Svaté Huberta do Valtic, v Hlohovci se zastavit u Hraničního zámečku a pokračovat do Lednice. Cyklotrasa dále vede přes Janův Hrad zpět do Břeclavi. Všechny zmíněné historické stavby i mnohé další, které můžete osobně navštívit či si prohlédnout v Lednicko – valtickém areálu nechal vybudovat právě rod Lichtenštejnů. Apartmány Břeclav můžete vyhledat také v případě, že si naplánujete cyklookruh Břeclavskem nebo Velký okruh Lednicko – Valtickým areálem. Břeclav apartmány nabízí také jedinečnou možnost k návštěvě břeclavského Lichtenštejnského domu, jehož součástí jsou modely zámků v Lednici a ve Valticích, umělé zříceniny Janohrad i dalších zajímavých staveb Lednicko – valtického areálu. Lichtenštejnský dům je vybaven také vinotékou s lichtenštejnskými a moravskými víny.

Apartmány Břeclav last minute

Apartmány Břeclav last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Apartmány disponují obvykle pohodlně zařízenými pokoji, kuchyňkou i jídelním koutem. Samozřejmě apartmány v Břeclavi disponují sociálním zařízením a úschovou sportovního vybavení. Ke stravování je možné využít také některou z místních restaurací a pochutnat si na lahodné domácí kuchyni či moravském víně. Apartmány v Břeclavi last minute jsou skvělým typem na prožití rodinné dovolené, romantického prodlouženého víkendu i různých firemních a školních akcí.

Apartmány v Jižní Moravě a Znojemsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Břeclav ubytování nebo v okolí Břeclav jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Břeclav preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

breclav

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 726
okres_id: 7
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist