Apartmány Třeboň | Kamsi.cz

Apartmány Třeboň

Hledáte ideální místo pro rodinnou dovolenou a rádi byste ji strávili v malebném prostředí jižních Čech? Nechejte se zlákat jihočeskou perlou, kterou je město Třeboň, a vyhledejte prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz k ubytování apartmány Třeboň. Město Třeboň i celé Třeboňsko si zaslouží Vaši pozornost hned z několika důvodů. Najdete zde totiž nejen krásnou přírodu, ale také mnoho možností ke kulturnímu vyžití. K nejoblíbenějším třeboňským kulturním akcím bezpochyby patří Rybářské slavnosti. Na své si zde přijdou také milovníci turistiky a cykloturistiky. Třeboní i jejím okolím Vás provedou hustě protkané cyklotrasy i naučné stezky. Apartmány v Třeboni jsou tak skvělým výchozím bodem pro cyklovýlet na Červenou Lhotu i k navštívení nedaleké oblasti kamenů zvané Waldviertel. Zajímavou podívanou slibuje také naučná stezka Rožmberk. Třeboň apartmány Vás rády nasměrují také ke stopám slavné české opěrné pěvkyně Emy Destinové. Tato stezka vede z Třeboně do Stráže nad Nežárkou, kde v místím zámku tato umělkyně šestnáct let žila. Dále projedete kolem jejího pomníku i významného barokního loveckého zámku v Jemčině až zpátky do Třeboně ke kapli u sv. Petra a Pavla.

Apartmány v Třeboni

Apartmány v Třeboni si čeští i zahraniční turisté vybírají také proto, že město Třeboň samo o sobě nabízí bohaté lázeňské služby i možnosti k rozšíření si obzorů, co se týče české historie. Navštívit tak můžete Bertiny lázně nebo lázně Aurora proslulé léčebnou metodou slatina. Tento druh humolitu má blahodárné účinky na lidský organismus a podporuje obranyschopnost. Třeboňské lázně si můžete zvolit také jen tak k relaxačním pobytům, neboť jsou vybaveny bazénem, fitness, saunou, hydro – jetem i vodoléčbou. Apartmány Třeboň se těší od jara do podzimu velké návštěvností díky místnímu renesančnímu zámku, hrobce Schwarzenbergů i pivovaru Regent. V neposlední řadě se můžete projít kolem rybníku Svět nebo za pěkného počasí využít tento rybník ke koupání či plavbě na lodičkách. Třeboň apartmány Vás bezpochyby zlákají také k návštěvě nedalekého zámku v Hluboké nad Vltavou, bývalého augustiánského kláštera v Borovanech, hradu Landštejn i Českého Krumlova.

Apartmány Třeboň last minute

Třeboň apartmány se však mohou pochlubit také jedinečnou pohostinností a komfortním zařízením. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním potřebným náčiním a kuchyňskými spotřebiči. Výjimkou není ani možnost připojení k internetu a barevná televize. Apartmány v Třeboni last minute disponují rovněž úschovou kol. Kdo navštíví jihočeské město Třeboň, jistě by neměl opomenout ochutnat místní rybí speciality. Určitě si pochutnáte na kapřích hranolkách, rybí polévce a různých variacích sladkovodních ryb. Last minute Třeboň apartmány Vás přesvědčí o tom, že jižní Čechy a zejména Třeboň si zamilujete na tolik, že se do tohoto pohádkového kraje budete rádi vracet.

Apartmány v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Třeboň ubytování nebo v okolí Třeboň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Třeboň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

trebon

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist