Penziony Tábor | Kamsi.cz

Penziony Tábor

Region Táborsko stejně jako penziony Tábor lákají každoročně k dovolené i prodlouženému víkendu všechny, kteří milují pěší turistiku, cykloturistiku, vodáctví i českou historii. Ať už se na Táborsku vydáte jakýmkoliv směrem, vždy budete mít co obdivovat. Směrem na Soběslav Vás zaujme lidová architektura i folklor samotný. První elektrifikovaná železniční trať se rozprostírala v minulosti u Bechyně. Na východě Táborska můžete navštívit Chýnovské jeskyně i pozůstatky škol z doby, kdy se na Táborsku těžilo stříbro. Tábor penziony se nachází také v blízkosti zříceniny hradu Kozí hrádek, rozhledny Kovářka nebo Naučné stezky Borkovská blata. Penziony v Táboře uspokojí tak všechny, kteří si v létě užívají koupání, sbírání borůvek, sportování i návštěvy zámků, hradů, zřícenin a muzeí.

Penziony v Táboře

Také samotné město se může pochlubit rozmanitými možnostmi k trávení volného času. Penziony v Táboře Vám dají možnost poznat blíže město Tábor, ze kterého během husitských válek vyráželi nejradikálnější husité ke svým bitvám. Husitské muzeum v Táboře se věnuje velmi podrobně této části české historie. Procházka po městě Vás zavede až k pomníku Jana Žižka z Trocnova. Penziony Tábor jsou také skvělým výchozím bodem pro prohlídku gotické radnice, jejíž stavba byla dokončena kolem roku 1521. V interiérech radnice najdeme mimo jiné také galerii výtvarného umění. Rozhodně byste si neměli nechat ujít ani příležitost k prohlídce táborského středověkého podzemí. Tábor penziony Vás nezklamou ani svými ubytovacími službami, pohostinstvím a ochotným personálem.

Penziony v Táboře last minute

Penziony v Táboře disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K relaxaci můžete využít také nabízených wellness služeb. Také penziony v Táboře last minute poskytují možnost odpočinku v bazénu, whirlpool, sauně nebo při masáži. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické české kuchyni i jihočeských specialitách. Penziony Tábor last minute a jejich aktuální nabídku na ubytování najdete prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Tábor ubytování nebo v okolí Tábor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Tábor preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

tabor

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id: 64
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist