Ubytování jižní Čechy | Kamsi.cz

Ubytování jižní Čechy

Jižní Čechy patří turisty k nejoblíbenějším místům České republiky a není proto divu, že právě ubytování jižní Čechy praská zejména v hlavní sezóně ve švech. V jižních Čechách si na své přijdou, jak milovníci lázeňství, tak sportování. Ubytování v jižních Čechách dává českým i zahraničním hostům příležitost poznat českou historii z bezprostřední blízkosti. K nejvyhledávanějším turistickým cílům bezpochyby patří zámek Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Jindřichův Hradec i Český Krumlov. Zámek Hluboká nad Vltavou je zástupcem windsorské anglické architektury a svým návštěvníkům vychází vstříc také v zimním období, můžete tak také například v lednu nebo únoru nahlédnout do interiérů tohoto pohádkového zámku. Jižní Čechy Vás nadchnou svou přírodou, pivovary i tajuplnými podzemími a zoologickými zahradami. Jižní Čechy ubytování Vás zlákají také k návštěvě muzea čokolády a marcipánu v Táboře, pivovaru v Českých Budějovicích a Třeboně i lázní Aurora v Třeboni.

Ubytování v jižních Čechách

Ubytování v jižních Čechách Vás nadchne svou pohostinností a komfortním vybavením. Ubytovat se tu totiž můžete, jak ve více hvězdičkových hotelech, tak v pohodlných penzionech a apartmánech. Jižní Čechy jsou proslulé také lahodnou gastronomií. Kdo navštíví jižní Čechy, určitě by neměl opomenout ochutnat třeboňského kapra, skvěle upravenou zvěřinu po zámeckém i lidovém způsobu, šťouchané brambory s kyselým zelím nebo smetanovou polévku kulajda. Pokud patříte k milovníkům sladkých pokrmů, pak Vás určitě nezklamou sladké lívance s rozvařenými borůvkami. Perlou jižních Čech je bezpochyby také výborné jihočeské pivo. Jižní Čechy ubytování Vás v zimním období vyzvou ke sportovním výkonům v lyžařském areálu Lipno nad Vltavou. Okolo přehrady Lipno nad Vltavou se můžete vydat v létě na kolech nebo na in-linech a dát si tak za cíl například návštěvu Vítkova Kamenu nebo hrad Rožmberk. Ubytování jižní Čechy si cyklisté vybírají také pro to, aby se vydali na kole okolo rybníku Svět nebo zkusili Otavskou cyklistickou cestu.

Ubytování jižní Čechy last minute

Ubytování jižní Čechy last minute patří k oblíbeným destinací také milovníkům golfu, hipoturistiky i vodních sportů. Vydáte-li se do jižních Čech jen tak za lenošením, rozhodně si nenechejte ujít návštěvu Bertiných lázní v Třeboni nebo lázní Bechyně. Orient Spa České Budějovice jsou specialistou na tradiční thajské i filipínské masáže. Ubytování v jižních Čechách je ideální volbou pro strávení rodinné dovolené, prodloužených víkendů s přáteli, škol v přírodě, školních výletů i k pořádání různých firemních akcí. Ubytování v jižních Čechách last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice je tou správnou volbou, jak si odpočinout od každodenních starostí a přitom poznat část naší vlasti.

Vyberte si v Jižních Čechách ubytování nebo v okolí Jižních Čech jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jižní Čechy preferujete?

Obce v Jižních Čechách a ubytování v blízkém okolí Jižních Čech

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání










{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist