Hotely Český Krumlov | Kamsi.cz

Hotely Český Krumlov

Český Krumlov bezpochyby patří k perlám České republiky a k významným turistickým a kulturním centrům jižních Čech. Hotely Český Krumlov se každoročně těší na tisíce turistů a nabízí jim ty nejkvalitnější ubytovací služby. Český Krumlov se může pochlubit skutečně pestrou historií. V minulosti toho jihočeské město bylo sídlem mocných českých rodů, jako jsou Vítkovci, páni z Rožmberka, Eggenberkové i Schwanzenberkové. Dnešní zámek patřil nějakou dobu dokonce Habsburkovi Rudolfovi II. Dnes najdeme v Českém Krumlově řadu významných historických památek, které stojí určitě za návštěvu i za důvod, proč vyhledat hotely v Českém Krumlově. Zámek Český Krumlov je po Pražském hradě druhým nejrozsáhlejším zámeckým areálem v České republice. Za vlády Josefa I. Adama ze Schwanzenbergu bylo vystavěno zámecké divadlo i jedinečný Plášťový most. Zámecké barokní divadlo pochází z roku 1681. Těšit se můžete také na místní medvědy, kteří jsou v zámeckém areálu chováni již od dob Rožmberků. Český Krumlov hotely Vás rády nasměrují nejen k těmto památkám, ale poskytnou Vám ubytování také při pořádání kulturních akcí, jako jsou Slavnosti pětilisté růže, MHF Český Krumlov nebo Rallye Český Krumlov. Nezapomenutelnou vzpomínkou na pobyt v Českém Krumlově pro Vás bude festival vína Český Krumlov nebo návštěva města během adventu.

Hotely v Českém Krumlově

Také ve vnitřním městě Českého Krumlova najdeme řadu cenných historických památek. Najdeme zde upomínky i na české významné osobnosti, jejichž zástupcem může být například Jakub Krčín, Záviš z Falkenštejna, Petr Vok z Rožmberka nebo Bohuslav Balbín. Vaši návštěvu si určitě zaslouží také regionální muzeum Český Krumlov s významnými nálezy archeologického naleziště Dobrkovické jeskyně nebo Egon Schiele Art Centrum, které nabízí stálou expozici věnovanou dílu a životu nejslavnějšího krumlovského residenta Egona Schieleho. Hotely Český Krumlov se mohou pochlubit také prvotřídními ubytovacími službami. Na pokojích samozřejmě najdete vlastní sociální zařízení, barevnou televizi i připojení k internetu. Většina hotelů disponuje také parkovacími místy pro hosty. Hotely v Českém Krumlově nabízí také možnost stravování formou snídaně, polopenze nebo večeří. Těšit se můžete také na wellness v podobě masáží, saun, fitness a whirpool. Český Krumlov hotely jsou skutečně velmi dobře vybaveny.

Český Krumlov hotely

Hotely v Českém Krumlově nabízí ubytování pro milovníky vodáctví. Ke svému oblíbenému sportu si vodáci rádi vybírají okruhy Český Krumlov – Zlatá Koruna, Rožmberk – Český Krumlov nebo Vyšší Brod – Český Krumlov. Díky internetovému portálu Kamsi.cz se Vám podaří najít vcelku pohodlně a rychle last minute Český Krumlov hotely. Dovolenou v Českém Krumlově můžete využít také k pěší turistice. K vyhlášeným turistickým cílům patří turistická trasa Čertova stěna – Rožmberk nad Vltavou, Svatojakubská cesta i Lipno nad Vltavou – Frymburk. Hotely v Českém Krumlově last minute jsou skvělou příležitostí k rodinné dovolené, zamilovaným prodlouženým víkendům i školním exkurzím.

Hotely v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Český Krumlov ubytování nebo v okolí Český Krumlov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český Krumlov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

cesky-krumlov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id: 74
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist