Apartmány Český Krumlov | Kamsi.cz

Apartmány Český Krumlov

Český Krumlov a jeho okolí patří k nejkrásnějším rekreačním oblastem v České republice. Apartmány Český Krumlov Vás rády seznámí s historií tohoto pohádkového města, které se může pyšnit tím, že v minulosti v tomto městě sídlily mocné české rody, jako byli Vítkovci, Páni z Krumlova, Rožmberkové, Eggenberkové nebo Schwarzenberkové. Hrad Český Krumlov také patřil k majetkům císaře Rudolfa II. Tradičně se v Českém Krumlově konají kulturní akce a festivaly, jako jsou Slavnosti pětilisté růže, MHF Český Krumlov nebo Rallye Český Krumlov. Apartmány v Českém Krumlově lákají nejen k účasti na místních kulturních akcích, ale také slavné památkové objekty. Zámek Český Krumlov je po Pražském hradě druhým nejrozsáhlejším zámeckým areálem v České republice. Za vlády Josefa I. Adama ze Schwarzenbergu zde bylo postaveno unikátní zámecké divadlo i jedinečný Plášťový most. Kouzlo se skrývá také v zámecké zahradě s otáčivým hledištěm a letohrádkem Belárie. Český Krumlov apartmány můžete využít také v případě, že se rozhodnete navštívit některé z krumlovských muzeí. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží grafitový důl v Českém Krumlově i Wax muzeum s voskovými figurínami.

Apartmány v Českém Krumlově

Apartmány v Českém Krumlově Vás zlákají také k návštěvě okolních zajímavých míst. Jen málokdo si při dovolené v jižních Čechách nechá ujít prohlídku Dívčího kamene, státního hradu Rožmberk nad Vltavou nebo státního zámku Hluboká. Patříte-li k milovníkům cyklistiky, pak Vás apartmány Český Krumlov rády pozvou k projížďce okolo vodní nádrže Lipno, kterou můžete spojit s prohlídkou Vítkova Hrádku i procházkou rozhlednou Korunami stromů. Také klášter Vyšší Brod by při Vašich toulkách jižními Čechami neměl zůstat v opomnění. Milovníci vlaků rádi zavítají ke Koněspřežné dráze, která vedla z Českých Budějovic do rakouského Lince. Český Krumlov apartmány jsou tak skvělou příležitostí pro rodinnou dovolenou, zamilované víkendy ve dvou, ale i školní výlety či oborové exkurze.

Apartmány Český Krumlov last minute

Český Krumlov apartmány si zamiluje také pro jejich komfortní služby a jedinečnou pohostinnost. Těšit se totiž můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu i kuchyňským koutem. Apartmány v Českém Krumlově last minute disponují také úschovou kol. Pobyt v jižních Čechách si užijete, ať už se do tohoto kraje vydáte za jakýmkoliv záměrem. Last minute Český Krumlov apartmány z pohodlí Vašeho domova během krátké chvíle najdete také díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Český Krumlov ubytování nebo v okolí Český Krumlov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český Krumlov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

cesky-krumlov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id: 74
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist