Apartmány České Budějovice | Kamsi.cz

Apartmány České Budějovice

Apartmány České Budějovice nabízí ideální příležitost k prožití prodlouženého víkendu nebo dovolené v překrásné přírodě na soutoku řek Vltavy a Malše. Do Českých Budějovic rádi zavítají rodiny s dětmi, senioři i mladé zamilované páry. Apartmány v Českých Budějovicích jsou hojně vyhledávány také základními a středními školami pro pořádání školních výletů a exkurzí. Také firmy rády pořádají v Českých Budějovicích různé firemní akce. České Budějovice apartmány jsou oblíbené nejen díky pohádkovému prostředí Českých Budějovic, ale také díky místním komfortním službám. Apartmány disponují pohodlně zařízenými pokoji, vlastním sociálním zařízením, kuchyňským a jídelním koutem i úschovou sportovního vybavení.

Apartmány v Českých Budějovicích

Apartmány v Českých Budějovicích Vás vyzvou k procházce do historické části Českých Budějovic. Chloubou Českých Budějovic je náměstí s rozměry 133 x 133 m, které je největším čtvercovým náměstím v České republice a rovněž jedno z největších v Evropě. Ve středu náměstí se nachází barokní Samsonova kašna. Raritou na náměstí je v dlažbě zasazený bludný kámen. Na jeho místě ve středověku stávala šibenice. Na dlažbě najdete křížek podle vyrytého křížku. Nepřehlédnutelnou dominantou je rovněž gotická Černá věž. Apartmány v Českých Budějovicích se těší velké oblibě také díky rozmanitým možnostem k výletům do okolí Českých Budějovic. Vydat se tak můžete na prohlídku pohádkových zámků v Hluboké nad Vltavou, v Třeboni, v Červené Lhotě i Českém Krumlově. Milovníci pěší turistiky si přijdou na své při procházce na Kleť, kde na Vás za odměnu čeká novogotická kamenná věž s cimbuřím nabízející krásné výhledy na Novohradské hory, Šumavské podhůří, Šumavu i Středočeskou pahorkatinu, Brdy, okraj Českomoravské vrchoviny, Třeboňskou a Českobudějovickou pánev. České Budějovice apartmány můžete vyhledat k přenocování také v případě zájmu o návštěvu cisterciáckého kláštera ve Zlaté Koruně.

Apartmány České Budějovice last minute

Apartmány České Budějovice last minute Vás zlákají také k ochutnání jihočeské gastronomie. Pochutnat si tak můžete na místních specialitách připravených z ryb. Za ochutnání stojí také rozhodně prémiový ležák Budweiser Budvar. V návštěvnickém centru pivovaru je pro návštěvníky připravena multimediální expozice s názvem Příběh budějovického piva. Návštěvníci si pochvalují také možnost ochutnat pivo přímo v ležáckém sklepě. Apartmány v Českých Budějovicích poskytují také skvělou příležitost k obědu nebo večeři ve vyhlášených českobudějovických Masných krámech. Apartmány v Českých Budějovicích last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená či prodloužený víkend v Českých Budějovicích je to, co jste už dlouho hledali.

Apartmány v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v České Budějovice ubytování nebo v okolí České Budějovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování České Budějovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ceske-budejovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id: 72
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist