Ubytování České Budějovice | Kamsi.cz

Ubytování České Budějovice

České Budějovice patří k nejmalebnějším městům nejen jižních Čech, ale také České republiky. Není proto divu, že ubytování České Budějovice se těší takové velké oblibě. Město České Budějovice založil v roce 1265 Přemysl Otakar II. v místě soutoku řek Vltavy a Malše. České Budějovice jsou dnes významným univerzitním, kulturním i průmyslovým městem. Proslulá je zde zejména tradice pivovarnictví. Symbol města tvoří Černá věž, která stojí při jednom z rohů čtvercového náměstí, i Samsonova kašna. České Budějovice ubytování Vám umožní poznat pohodovou atmosféru místních vyhlášených hospůdek, restaurací i kaváren. Populární je zejména restaurace Masné krámy. Ubytování v Českých Budějovicích jsou skvělým výchozím bodem pro procházky do místního historického centra i půvabného okolí. Nedaleko Českých Budějovic se nachází novogotický zámek Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, přírodní rezervace Vrbenské rybníky, klášter Zlatá Koruna i lázeňské město Třeboň.

Ubytování v Českých Budějovicích

Ubytování v Českých Budějovicích i okolí Českých Budějovic je rájem pro cyklistiku. Na kole se můžete vydat do sousední Hluboké nad Vltavou, projet se k největším rybníkům Budějovické pánve nebo kolem Hněvkovické přehrady. Ubytování České Budějovice představuje ideální volbou pro rodinnou dovolenou, prodloužený víkend, školní výlety i exkurze. České Budějovice jsou velmi oblíbené také u firem, které zde velmi rády pořádají různé konference a jiné firemní akce. České Budějovice si užijete v jakémkoliv věku a při jakékoliv příležitosti. Krásné vzpomínky si odtud odvezete také v případě, že se rozhodnete navštívit vodní nádrž Lipno a její okolí. České Budějovice ubytování se nachází od Lipna nad Vltavou necelých padesát kilometrů. Lipno nad Vltavou je vyhledávaným cílem rybářů, cyklistů, vodních sportovců i lyžařů. V zimním období využijete možnosti lyžování v moderně zařízeném lyžařském areálu i bruslení na zamrzlé hladině jezera.

Ubytování České Budějovice last minute

Ubytování České Budějovice last minute můžete využít také k prohlídce Pivovaru Budvar v Českých Budějovicích nebo Jihočeského muzea v Českých Budějovicích. Ubytování v Českých Budějovicích se Vám podaří najít velmi pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz. Ubytovat se můžete v některém z místních penzionů, hotelů nebo apartmánů. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Ochutnat můžete vyhlášené jihočeské pivo i rybí speciality. Ubytování v Českých Budějovicích last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v Českých Budějovicích si zaslouží Vaši pozornost.

Vyberte si v České Budějovice ubytování nebo v okolí České Budějovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování České Budějovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ceske-budejovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id: 72
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist