Ubytování Liberec | Kamsi.cz

Ubytování Liberec

Ubytování Liberec představuje jedinečnou příležitost pro prožití prodlouženého víkendu, nejrozmanitějších sportovních soustředění, školních výletů i rodinných dovolených. Liberec si po první návštěvě zamilují všechny věkové kategorie. Město Liberec se může pochlubit především skvostnou architekturou. K nejcennějším budovám města Liberec náleží bezpochyby honosná novorenesanční radnice, hrázděné Valdštejnovy domky i Krajská vědecká knihovna, která v roce 2001 získala ocenění Stavba roku. Ubytování v Liberci tvoří pro mnohé nadšence pěší turistiky či cykloturistiky výhodný výchozí bod pro návštěvu hory Ještěd, která je dominantou města Liberec. Perlou hory Ještěd je horský hotel s televizním vysílačem, který je krytý vyhlídkovým ochozem. V televizním vysílači se můžete posilnit v restauraci či kavárně. Liberecká věž dosahuje 100 metrů a může se pochlubit netradičním tvarem. Stavba byla postavena v letech 1966 až 1973 a je dílem architekta Karla Hubáčka. Stavba získala například prestižní Perretovu cenu. Na vrchol hory Ještědu je možné nechat se vyvést kabinovou lanovkou z Liberce – Horního Hanychova. Liberec ubytování Vás zláká také k návštěvě liberecké zoologické zahrady, jejíž chloubou jsou zejména bílí tygři. Možná Vás překvapí, že právě zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zoologickou zahradu v České republice. Zoologická zahrada v Liberci je také jedinou tuzemskou zoologickou zahradou, která se zaměřuje na chování bílých tygrů. Milovníci rostlin si přijdou na své v liberecké Botanické zahradě.

Ubytování v Liberci

Ubytování v Liberci si užijete také v případě, že se do města Liberce vydáte za cílem návštěvy libereckého Centra Babylon. V libereckém Centru Babylon se zabaví, jak malí návštěvníci, tak dospělí. Za zábavou si totiž můžete zajít do místního lunaparku, zrcadlového labyrintu či krytého aquaparku ve stylu antických lázní. Své vědomosti si můžete ověřit v zábavně naučném iQparku. Pro návštěvníky je zde připraveno několik stovek interaktivních exponátů ze světa vědy a techniky. Ubytování Liberec Vás nadchne také svými ubytovacími službami. Město Liberec disponuje bohatou škálou hotelů, penzionů, ubytování v soukromí i apartmánů nejrůznějších cenových kategorií. Pokoj s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu je dnes samozřejmostí. Mnohá ubytovací zařízení tak ke spokojenosti zákazníků rozšiřuje wellness služby a nabízí relaxaci ve vířivce, sauně či během masáže. Liberec ubytování disponují také restauracemi.

Ubytování Liberec last minute

Ubytování Liberec last minute můžete využít také k výletům do okolí města Liberec. K nejlákavějším turistickým cílům v blízkosti ubytování v Liberci patří zámek Lemberk, zámek Sychrov, hrad Trosky, vodopády v Jedlovém dolu či sousední město Jablonec nad Nisou. Ubytování v Liberci last minute se Vám podaří velmi dobře najít během krátké chvíle díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id: 30
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist