Penziony Jablonec nad Nisou | Kamsi.cz

Penziony Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou patří k jedněm z nejkrásnějších míst nejen v Jizerských horách, ale také v České republice. Penziony Jablonec nad Nisou nabízí jedinečnou příležitost k odreagování se a k trávení volného času v malebné přírodě. Na své si zde přijdou, jak milovníci zimních dovolených, tak ti, kteří rádi vyráží za přírodou a historií naší vlasti v létě. V neposlední řadě jsou penziony v Jablonci nad Nisou skvělou příležitostí k pořádání škol v přírodě, lyžařských výletů, firemních večírků i nejrůznějších firemních seminářů. Jizerské hory se v zimě každoročně promění v jedny z nejkrásnějších lyžařských běžeckých areálů. Jizerské běžkařské trasy jsou v zimě velmi dobře udržovány, takže nabízí rozmanité možnosti pro milovníky běžkování. Okolní obce Bedřichov a Hrabětice patří k velmi oblíbeným nástupním místům nejen běžkařů, ale také cyklistů a turistů. Ke sjezdovému lyžování můžete využít ski arénu Jizerky, která patří k nejmodernějším lyžařským centrům v České republice. Jablonec nad Nisou penziony vyhledávají také milovníci Jizerské padesátky.

Penziony v Jablonci nad Nisou

Důvody, proč vyhledat k ubytování právě penziony v Jablonci nad Nisou, však rozhodně nekončí u zimních sportů. Od jara do podzimu se Jablonec nad Nisou i jeho okolní příroda proměňuje v pohádkový ráj, jak pro cykloturisty, tak pro ty, kteří rádi chodí po svých. K procházce si tak můžete vybrat například dvanácti kilometrovou cestu k vodopádům Černého potoka. Tato stezka Vás přivede až k přírodní rozhledně Frýdlantské cimbuří. Krásnou procházkou či projížďkou na kole se stane bezpochyby také trasa na „zámeček“ za kancléřem Šámalem nebo vycházka na Černou Nisu a Novou louku. Penziony Jablonec nad Nisou nenechají spát ani milovníky památek a nejrůznějších historických zajímavostí. Podhůří Jizerských hor se stává odnepaměti cílem těch, kteří se rádi vydávají na rozhledny, na prohlídku vodních elektráren nebo patří k milovníkům vláčků. Tanvaldsko-kořenovská železniční „Zubačka“ Vás nadchne nejen svým provedením, ale také svou bohatou historií. Za rozhlednami se můžete vydat například na Černou studnici, na vrchol Královka nebo navštívit rozhlednu Štěpánku. Krásné výhledy do okolí nabízí také skalní vyhlídka Finkstein. Jablonec nad Nisou penziony Vám poskytnou velmi rády také ubytování v případě, že se rozhodnete pro návštěvu centra Babylon v Liberci nebo muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.

Penziony Jablonec nad Nisou last minute

Jablonec nad Nisou penziony si zamilujete také díky jejich vynikající pohostinnosti. Pokoje penzionů jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení, barevnou televizí i připojením k internetu. Na místní lahodné kuchyni si můžete pochutnat v restauraci, které jsou obvykle součástí penzionů. Některé ubytovací zařízení nabízí také možnost relaxace v sauně, whirlpool nebo na masážích. Také penziony v Jablonci nad Nisou last minute poskytují svým hostům tyto služby. Ať už se rozhodnete pro last minute Jablonec nad Nisou penziony v jakémkoliv ročním období, vždy budete odjíždět nadšeni.

Penziony v Jizerských horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jablonec nad Nisou ubytování nebo v okolí Jablonec nad Nisou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jablonec nad Nisou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jablonec-nad-nisou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id: 18
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist