Hotely Bedřichov | Kamsi.cz

Hotely Bedřichov

Obec Bedřichov se rozprostírá v Libereckém kraji a nabízí tak jedinečné místo pro zimní dovolenou i pro horskou turistiku v letním období. Hotely Bedřichov jsou oblíbeným typem ubytovacího zařízení také díky bohatým možnostem cykloturistiky. Přijedete-li do Bedřichova jen tak na otočku a rozhodnete-li se zde přenocovat pouze jednu noc, určitě byste si měli nechat čas na návštěvu rozhledny Královky. Tato rozhledna je jednou z nejvýznamnějších kamenných rozhleden v Jizerských horách. Rozhledna Královka se nachází na vrchu Nekras a je vzdálena necelý kilometr od Bedřichova. Za předpokladu hezkého počasí je možné se kochat výhledem na Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj, Polsko, Německo a Ještěd. Hotely v Bedřichově jsou vyhledávány především díky bohatým možnostem k běžkování. V Bedřichově začíná proslulá běžkařská trať Jizerská magistrála. V Bedřichově se nachází také ski areál Ski Bižu s.r.o., který je vybaven sedmi vleky a devíti sjezdovkami o celkové délce 5,4 km. Bedřichov hotely zvou také k dalším aktivitám v okolí. Obec Bedřichov leží pouhých devět kilometrů od Liberce a nabízí tedy jedinečnou příležitost k návštěvě tohoto severočeského města. V Liberci najdete plavecký bazén, centrum Babylon s aquaparkem, zoologickou zahradu s botanickou zahradou.

Hotely v Bedřichově

Hotely v Bedřichově najdete také osm kilometrů od Jablonce nad Nisou, který je proslulý výrobou skla a bižuterie. V případě zájmu si můžete v místní sklárně objednat exkurzi do některých ze sklářských firem s ukázkou výroby. Bedřichov je tedy nejen krásným místem pro rodinnou dovolenou a prodloužené víkendy, ale také pro školní výlety, exkurze, lyžařské výcviky či nejrůznější firemní akce. Hotely Bedřichov vybízí turisty také k výletům na kole či pěší turistice. Hezkou procházku si můžete udělat k vodopádům Černého potoka a na přírodní rozhlednu Frýdlantské cimbuří. Při vycházkách v okolí Bedřichova strávíte krásné chvíle v přírodních rezervacích, na skalních vyhlídkách i na vrcholech hor. Cestou se projdete historicky i technické zajímavé místa sklářských osad nebo vodních nádrží. Bedřichov hotely zvou hosty také k volnočasovým aktivitám.

Hotely Bedřichov last minute

Hotely v Bedřichově se mohou pochlubit vlastním sociálním zařízením, televizí i připojením k internetu. Místní hotely disponují ve většině případů také vlastní restaurací. Získáte tak možnost ochutnat speciality z nabídky hotových jídel i výborných minutek. V Bedřichově můžete využít také stylového posezení u vinárny a ochutnat tak lahodná vína. Hotely v Bedřichově last minute jsou skvělou volbou zejména pro ty, kteří se rozhodnou strávit dovolenou v Jizerských horách tak zvaně na poslední chvíli. Last minute Bedřichov hotely Vás zaujmou svou pohostinností a Vy se budete rádi do tohoto kouta České republiky vracet.

Hotely v Jizerských horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Bedřichov ubytování nebo v okolí Bedřichov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Bedřichov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

bedrichov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist