Ubytování v soukromí Třeboň | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Třeboň

Třeboň patří od nepaměti k nejoblíbenějším lokalitám, které si Češi i zahraniční hosté vybírají pro své dovolené. Není proto divu, že právě ubytování v soukromí Třeboň je tak vyhledávaným typem ubytování. Třeboň si zamilují, jak ti, kteří touží po dovolené plné lázeňských procedur, tak cyklisté a turisté. Třeboň však nezapomíná ani na milovníky české historie. Ubytování v soukromí v Třeboni je skvělým výchozím místem, jak poznat zajímavé památky, jak v samotné Třeboni, tak v jejím okolí. Kdo navštíví Třeboň, určitě by si neměl nechat ujít procházku okolo rybníku Svět a navštívit Schwarzenberskou hrobku, která je jednou z nejpozoruhodnějších novogotických staveb v jižních Čechách. Třeboň ubytování v soukromí nabízí také skvělou příležitost k návštěvě novorenesančního zámku v Třeboni i dalších pohádkových památek v nedalekém okolí. Romantickou atmosférou na Vás dýchne zámek v Hluboké nad Vltavou, projížďka Jindřichohradeckou úzkokolejkou i návštěva hradu Rožmberk.

Ubytování v soukromí v Třeboni

Ubytování v soukromí v Třeboni patří v neposlední řadě k velmi oblíbeným typům ubytování také pro cyklisty. Ti si ke svým cílům vybírají, jak Červenou Lhotu, tak naučnou stezku Rožmberk. Netradiční zážitky slibuje také naučná stezka Mikuláše Rutharda i stezka slavné české operní pěvkyně Emy Destinové. Ubytování v soukromí Třeboň je také rájem pro milovníky vodáctví a kolečkových bruslí. Město Třeboň disponuje také lákavou nabídkou ke koupání, neboť můžete využít nejen možnosti relaxaci ve Wellnesscentru Aqua viva či Bertiných lázních, ale také v rybníku Svět, Rožmberk nebo nedalekých pískovnách. Třeboň ubytování v soukromí si Vás získá také pro své komfortní služby. Těšit se totiž můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, připojením k internetu i kuchyňským koutem, kde ve většině případů najdete základní kuchyňské vybavení. Samozřejmostí je také úschova kol.

Ubytování v soukromí Třeboň last minute

Třeboň ubytování v soukromí je také skvělou příležitostí pro návštěvu místního pivovaru Regent, kde můžete ochutnat nejen třeboňskou pivo, ale také se dozvědět spoustu zajímavých informací během exkurze. Návštěvníci Třeboně si těší velmi často také na ochutnávku rybích specialit. Ubytování v soukromí v Třeboni last minute si užijete, ať už se do Třeboně vydáte v jakémkoliv ročním období. Třeboň je tedy nejen skvělým místem pro trávení rodinné dovolené, ale také školních výletů či firemních akcí. Last minute Třeboň ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že dovolená v jižních Čechách splní veškerá Vaše očekávání.

Ubytování v soukromí v Jindřichově Hradci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Třeboň ubytování nebo v okolí Třeboň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Třeboň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

trebon

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 21
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist