Hotely Třeboň | Kamsi.cz

Hotely Třeboň

Těžko bychom hledali v Jižních Čechách malebnější město, než je Třeboň. V tomto jihočeském městě totiž najdete, jak historické památky, které nikdy neomrzí, tak inspiraci pro procházky. V Třeboni si přijdou na své také milovníci rybářských specialit a lázeňských procedur. Ve městě jsou k dispozici Bertiny lázně i Lázně Aurora. Hotely Třeboň jsou hojně vyhledávány k ubytování, jak tuzemskými turisty, tak těmi zahraničními, kteří se chtějí dovědět něco o historii tohoto pohádkového kraje. Hotely v Třeboni jsou součástí lázeňského i rekreačního města, které bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Třeboň je také střediskem CHKO Třeboňsko. Kdo zavítá do města Třeboň, určitě by neměl vynechat návštěvu místního pivovaru Regent, kde můžete nejen ochutnat pivo, ale kde Vás také ochotně během exkurze seznámí s výrobou a historií toho lahodného alkoholického nápoje. V neposlední řadě se může Třeboň pochlubit prvotřídními hotelovými službami. Třeboň hotely rádi uvítají také Vás.

Hotely v Třeboni

Hotely v Třeboni najdete, jak v samotném centru této jihočeské perly, tak na okraji města. Pokoje ubytovacích zařízení jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Téměř samozřejmostí je v místních hotelech také úschovna kol. Cyklisté se rádi vydávají v Třeboni na cyklovýlety okolo rybníku Rožmberk. Přímo městem Třeboň prochází dálková cyklotrasa Rožmberského dědictví, po které se můžete dostat také do sousedních měst Hluboká nad Vltavou nebo k Novým Hradům. Tato cyklostezka je součástí Greenways stezky, jenž vede z hlavního města České republiky Prahy do rakouského hlavního města Vídně. Rodiny s malými dětmi určitě potěší dětská hřiště v zahradách hotelů. Vícehvězdičkové hotely Třeboň nabízí také možnost odpočinku ve vlastním wellness centru. Uniknout by Vám neměla rozhodně ani návštěva třeboňského zámku, který je chloubou renesanční architektury. Třeboň hotely lákají hosty k návštěvě Schwanzerberské hrobky, nedalekých Českých Budějovic, Českého Krumlova nebo Červené Lhoty.

Hotely Třeboň last minute

Třeboň je městem, které Vás nikdy neomrzí a to ani po několikáté návštěvě. Vždy se sem budete těšit. Hotely v Třeboni jsou toho jen důkazem. Romantickou vzpomínkou na Třeboň pro Vás bude také plavení na šlapadlech nebo lodičkách po rybníku Svět. Hotely Třeboň last minute se Vám podaří vcelku pohodlně najít také tak zvaně na poslední chvíli. Využít k tomu můžete služeb internetového portálu Kamsi.cz. Last minute Třeboň hotely Vám umožní poznat blíže město, které je spojeno s takovými významnými osobnostmi jako je Jakub Krčín z Jelčan, Petr Vok z Rožmberka nebo Adolf Schwanzenberg.

Hotely v Jindřichově Hradci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Třeboň ubytování nebo v okolí Třeboň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Třeboň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

trebon

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 21
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist