Hotely Jindřichův Hradec | Kamsi.cz

Hotely Jindřichův Hradec

Plánujete prodloužený víkend v jižních Čechách a rádi byste našli pro tento účel útulné ubytování poblíž Jindřichova Hradce? Hotely Jindřichův Hradec Vás svou nabídkou rozhodně nezklamou. Ubytovat se můžete v útulně a komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé hotely v Jindřichově Hradci disponují také úschovou kol a jiného sportovního vybavení. Před hotely najdete také prostor k parkování. Ke stravování je možné využít jindřichohradecké restaurace, které nabízí, jak domácí kuchyni, tak světové speciality. Lahodnou kuchyni můžete ochutnat především v hotelové restauraci Zlatá Husa, nebo v pivnici Formanka. Mnohé hotely v Jindřichově Hradci se mohou pochlubit také hotelovou saunou, masážemi nebo půjčovnou kol. Jindřichův Hradec hotely jsou skvělým místem pro prožití rodinné dovolené, prodlouženého víkendu, školení, firemní akce i školní výlety.

Hotely v Jindřichově Hradci

Hotely v Jindřichově Hradci představují také skvělý výchozí bod pro návštěvu mnoha zajímavých turistických cílů. Dominantou města Jindřichův Hradec je městská věž proboštského kostela Nanebevzetí Panny Marie, jejíž výška dosahuje 68,3 m. Nárožím kostela prochází 15. poledník východní délky. Jindřichův Hradec hotely Vás zlákají také k návštěvě hradu a zámku v Jindřichově Hradci, který je po Pražském Hradě a zámku a hradu v Českém Krumlově třetím největším zámeckým komplexem v České republice. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží také Muzeum Jindřichohradecka, kde je možné zhlédnout největší mechanický betlém na světě, kterým jsou Krýzovy jesličky. Procházku po historickém jádru města Jindřichův Hradec můžete zakončit na náměstí Míru u Langrova domu s krásnou sgrafitovou výzdobou. Hotely Jindřichův Hradec můžete využít také k účasti na mnoha zajímavých kulturních akcích. V září se tradičně konají například Hudební slavnosti Adama Michny z Otradovic.

Hotely Jindřichův Hradec last minute

Jindřichův Hradec hotely poskytují také skvělou příležitost pro výlety do okolí Jindřichova Hradce. K největším lákadlům patří výlet po úzkorozchodné železnici, která vede do Nové Bystřice a Obrataně. Milovníci pamětihodností si přijdou na své během prohlídky zámku Červená Lhota nebo zříceniny mohutného hradu Landštejn nacházejícího se při česko – moravsko – rakouském trojmezí. Hotely Jindřichův Hradec last minute můžete využít také k návštěvě lázeňského města Třeboň. K pěší turistice, cykloturistice a v zimě také běžkařům poslouží území České Kanady. Přibližně 15 km od Jindřichova Hradce, jižně od Kunžaku, se rozprostírá nejvyšší vrchol Vysoký Kámen, ze kterého budete mít nádherný výhled na okolí Jindřichohradecka. Hotely v Jindřichově Hradci last minute Vás přesvědčí o tom, že jižní Čechy si rozhodně zaslouží Vaši pozornost!

Hotely v Jindřichově Hradci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jindřichův Hradec ubytování nebo v okolí Jindřichův Hradec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jindřichův Hradec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jindrichuv-hradec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 21
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist