Apartmány Jindřichův Hradec | Kamsi.cz

Apartmány Jindřichův Hradec

Apartmány Jindřichův Hradec představují ideální příležitost k zavítání do Jihočeského kraje. Jindřichův Hradec nabízí skvělou příležitost k prožití dovolené, prodlouženého víkendu i školního výletu. Apartmány v Jindřichově Hradci nabídnou také skvělou příležitost k uspořádání firemních školení a konferencí. Místní apartmány disponují komfortními ubytovacími službami. K dispozici jsou pohodlně zařízené pokoje, vlastní sociální zařízení, barevná televize i připojení k internetu. Mnohé Jindřichův Hradec apartmány poskytují také možnost vaření v kuchyňském koutu. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na jihočeských specialitách i světové kuchyni. Jižní Čechy stejně jako například jižní Morava jsou rájem pro milovníky cykloturistiky a není proti divu, že místní apartmány jsou vybaveny rovněž úschovou sportovního vybavení.

Apartmány v Jindřichově Hradci

Apartmány v Jindřichově Hradci nabízí ideální příležitost k návštěvě místního Státního zámku a hradu, který byl v roce 1996 prohlášena za národní kulturní památku a patří k nejrozsáhlejším památkovým komplexům v České republice. Zámek patřil v minulosti k majetku významných šlechtických rodů, které měli velký vliv také na českou královskou politiku. Mezi majiteli zámku bychom našli tak významná jména, jako jsou páni z Hradce, Slavatové i Černínové z Chudenic. V současné době zámek a hrad nabízí návštěvníkům tři prohlídkové trasy, rozdělené podle jednotlivých stavebních etap. Prostory zámku a hradu se používají k uspořádání divadelních představení, koncertů i dalších akcí. Apartmány Jindřichův Hradec je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu dalších zajímavých turistických míst v Jindřichově Hradci. Určitě byste si neměli nechat ujít návštěvu muzea Jindřichohradecka s Krýzovými jesličkami, které především v zimním období navodí tu správnou předvánoční atmosféru. Krýzovy jesličky představují největší lidový mechanický betlém na světě. Betlém je 17 m dlouhý a vysoký 2 m. Na ploše 60 m2 je umístěno 1 398 figurek lidí a zvířat. 133 z nich se pohybuje. Krýzovy jesličky byly zapsány v Guinnessově knize rekordů. Milovníci techniky a vlaků si přijdou na své během projížďky na úzkorozchodné železnici, která vede do Nové Bystřice a Obrataně. Jindřichův Hradec apartmány Vás zavedou také ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie, jehož nárožím prochází 15. poledník východní délky.

Apartmány Jindřichův Hradec last minute

Apartmány Jindřichův Hradec last minute můžete využít také k návštěvě Zámeckého mlýna, který byl Františkem Křižíkem přestavěn na městskou elektrárnu. Zavítat můžete rovněž do Domu gobelínů, Národního muzea fotografie i do soukromé expozice historických šicích strojů. Rodiny s dětmi určitě v létě uvítají možnost koupání v jindřichohradeckém aquaparku. Apartmány v Jindřichově Hradě lákají také k návštěvě okolních jihočeských turistických cílů. K těm nejatraktivnějším patří zámek Červená Lhota, zámek Dačice, lázeňské město Třeboň i skalní útvar Ďáblův chléb. Apartmány v Jindřichově Hradci last minute Vám umožní odpočinout si od každodenních starostí, navštívit zajímavá místa i strávit čas v malebném kraji Jihočeského kraje.

Apartmány v Jindřichově Hradci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jindřichův Hradec ubytování nebo v okolí Jindřichův Hradec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jindřichův Hradec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jindrichuv-hradec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 21
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist