Ubytování v soukromí Praha | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Praha

Ubytování v soukromí Praha nabízí jedinečnou možnost k prožití prodlouženého víkendu, dovolené či různě dlouhých výletů v hlavním městě České republice. Do Prahy rády zavítají, jak čeští, tak zahraniční turisté, kteří zde chtějí navštívit nejen historické památky, ale také kulturní zařízení a akce i sportovní události. Do Prahy se od nepaměti sjíždí lidé všech věkových kategorií. Do Prahy tak můžete přijet také na školní výlet, exkurzi, semináři i konference. Ubytování v soukromí v Praze poskytují pohodlné ubytování v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohá Praha ubytování v soukromí disponují také kuchyňkou s jídelním koutem, kde si můžete připravit něco rychlého k jídlu. Na lahodném obědě či dobré večeři si můžete pochutnat také v některé z pražských restaurací. Praha se dodnes stává nekonečnou inspirací umělců v nespočtu obrazů, podobenství, příběhů i písní. Praha se však může stát také inspirací pro Váš výlet.

Ubytování v soukromí v Praze

Ubytování v soukromí v Praze jsou také skvělým výchozím bodem pro poznání mnoha známých i méně známých zákoutí metropole České republiky. Při návštěvě Prahy byste určitě neměli zapomenout navštívit Pražský hrad s katedrálou sv. Víta. Již v raném středověku na Pražském hradě pobývala přemyslovská knížata a později i přemyslovští králové. Katedrála sv. Víta je společně s historickým jádrem města Prahy zapsán mezi památky UNESCO. Hrad, katedrála, historické zahrady a další prostory jsou neopakovatelným dokladem vývoje českých dějin. Na druhém nádvoří Pražského hradu můžete navštívit Obrazárnu či Svatovítský poklad. V kapli sv. Kříže jsou vystaveny klenoty i liturgické předměty. Praha ubytování v soukromí Vás zláká také k procházce po Karlově mostě. Pokračovat pak můžete ke Staroměstské radnici, jehož perlou se stal orloj, Prašné bráně i Obecnímu domu, kde začíná Královská cesta. Milovníci české historie by si neměli nechat ujít ani Národní kulturní památku Vyšehrad, který je dokladem historického hradiště a pevnosti na skále nad pravým břehem řeky Vltavy. Na Vyšehradském hřbitově se Slavínem u kostela sv. Petra a Pavla můžete uctít památku moha významným českých osobností, mezi nimiž zde odpočívají například hudební skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, operní pěvkyně Ema Destinnové, spisovatelé Božena Němcová, Jan Nerada, Karel Čapek a mnozí další. Přijedete-li do Prahy s dětmi, nezapomeňte zavítat během ubytování v soukromí Praha za Příběhem Pražského hradu do Starého královského paláce na třetím nádvoří. Děti si odnesou nezapnutelné zážitky také z pražské zoologické zahrady, zrcadlového bludiště na Petříně či z Domu vláčků v Praze 6 – Petřiny.

Ubytování v soukromí Praha last minute

Ubytování v soukromí Praha last minute nabízí ubytování také těm, kteří se rozhodnou přijet do Prahy tak zvaně na poslední chvíli. Také tento typ ubytování poskytuje hostům komfortní ubytování. Ubytování v soukromí v Praze si můžete vyhledat již nyní pomocí internetového portálu Kamsi.cz. Najdete zde ubytování nejrůznějších cenových kategorií. Ubytování v soukromí v Praze last minute Vás přesvědčí o tom, že pohodovou dovolenou či prodloužený víkend můžete prožít také v hlavním městě České republiky.

Ubytování v soukromí v Jeseníkách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praha ubytování nebo v okolí Praha jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

praha

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id: 15
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist