Hotely Praha | Kamsi.cz

Hotely Praha

Hotely Praha představují jedinečnou příležitost pro prožití prodlouženého víkendu, dovolené či několika denního výletu. Do Prahy rády za kulturou, historickými památkami i za sportem rády přijíždí rodiny s dětmi, mladí lidé i senioři. Město Praha je také skvělým místem pro pořádání nejrůznějších exkurzů, školních výletů i nejrozmanitějších konferencí a firemních seminářů. Hotely v Praze Vás nadchnou svou pohostinností, ochotným personálem i bohatou nabídkou wellness služeb. Odpočinout si tak můžete v hotelovém bazénu, sauně či během masáže. Ke stravování můžete využít hotelovou restauraci nebo některou z jiných pražských restaurací. Na dobrou kávu si můžete zajít do vyhlášené kavárny Slavie. Praha hotely jsou vybaveny pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu.

Hotely v Praze

Hotely v Praze Vás zlákají k procházce za slavnými památkami hlavního města České republiky, stejně tak však můžete navštívit méně známá pražská místa. Během návštěvy Prahy by Vám určitě neměla uniknout procházka k Staroměstskému orloji, po Karlově mostě nebo k petřínské rozhledně. Dominantou města Prahy je bezpochyby Pražský hrad, který představuje největší hradní komplex na světě. Pražský hrad byl prohlášen za památkovou rezervaci UNESCO. Praha hotely jsou rovněž skvělým výchozím bodem pro prohlídku Národního technického muzea. Muzeum se může pochlubit exponáty lokomotivy 477.0, které se přezdívalo papoušek. Tato lokomotiva je posledním typem parní lokomotivy, která byla vyrobena v ČKD pro Československé státní dráhy. Vaši pozornost si bezpochyby zaslouží také Národní muzeum s historickými, přírodovědnými a numismatickými sbírkami. Mnoho zajímavých informací o životě a díle jednoho z předních českých hudebních skladatelů se dovíte v Muzeu Bedřicha Smetany. Hotely Praha si užijete také v případě, že se rozhodnete pro návštěvu zoologické zahrady či botanické zahrady v Praze – Troji. Svou netradiční architekturou láká k návštěvě také letohrádek Hvězda na Bílé hoře. Nevšední zážitky na Vás čekají také v Muzeu městské hromadné dopravy či v zákulisí mezinárodního letiště v Ruzyni.

Hotely Praha last minute

Hotely Praha last minute nabízí možnost ubytování zejména pro ty, kteří z nejrůznějších důvodů hledají ubytování v hlavním městě České republiky tak zvaně na poslední chvíli. Praha hotely i Hotely v Praze last minute se Vám budou hledat mnohem pohodlněji díky internetovému portálu Kamsi.cz, který je vybaven velmi bohatou škálou hotelů nejrůznějších kategorií.

Hotely v Jeseníkách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praha ubytování nebo v okolí Praha jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

praha

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id: 15
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist