Hotely Dolní Morava | Kamsi.cz

Hotely Dolní Morava

Hotely Dolní Morava umožňují prožít aktivní letní i zimní dovolenou a stávají se tak rájem pro všechny věkové kategorie. Dolní Morava se rozkládá mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Kralického Sněžníku. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Kralický Sněžník. Pod vrcholem stejnojmenné hory pramení řeka Morava. V létě si v Dolní Moravě a jeho okolí užijete turistiku i cykloturistiku. Turistiku po místních hřebenech Vám zpříjemní lanová dráha, která Vás vyveze až na hřeben Kralického Sněžníku. Odtud vede síť zpevněných cest pro horská kola i horské pěšinky a stezky pro horskou turistiku. Na lanovku můžete nasednout u chaty Slaměnky. V bezprostřední blízkosti chaty Slaměnky se můžete projít Stezkou v oblacích. Za dobré viditelnosti můžete spatřit nejen hřeben Jeseníků, ale také Suchý vrch a Krkonoše. Na vrcholu Kralický Sněžník na Vás čeká socha slůněte. Hotely v Dolní Moravě s lákavými turistickými cíli Vám umožní kochat se pohádkovými výhledy na ostatní vrcholy Jeseníků. Dolní Morava patří také k oblíbeným lokalitám vodáků, kteří si nenechají uniknout kouzlo jarní rozvodněné Moravy nebo Divoké Orlice. Obě řeky jsou v letních měsících vhodné také pro sjíždění řek s malými dětmi na raftech. Dolní Morava hotely umožňuje zažít také trochu adrenalinu při návštěvě Lanového parku na Dolní Moravě, ve kterém si užijí dostatek zábavy, jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi, školní skupiny i firemní kolektivy. Překážky jsou v lanovém parku průběžně střídány nejrůznějšími přejezdy, přeskoky a zhupy a umožňují prožít pestrou a zábavnou část dne.

Hotely v Dolní Moravě

Hotely v Dolní Moravě umožňují prožít pohodovou dovolenou také rodinám s malými dětmi. S nimi se můžete vydat do Mamutíkova vodního parku, který je prvním vodním parkem svého druhu v České republice. Děti zde najdou naučné brouzdaliště, hry s plovoucími dřívky a stavidly i soutěže s kuličkami a mnohé další. Můžete si vlézt také do obřího válce jako křeček a rozpohybovat vodu z jezírka. Nejmladší návštěvníci se zabaví při míchání vody s pískem a bahnem v mobilních korýtkách. Neméně zajímavá je pro rodiny s dětmi Stamichmanova naučná stezka nebo Lesní zážitkový park. Hotely Dolní Morava láká starší návštěvníky k návštěvě Kralické pevnostní oblasti i pivovarského muzea Holba. Nedaleko Dolní Moravy se rozprostírá také vodní elektrárna Dlouhé Stráně a termální lázně Velké Losiny. Dolní Morava hotely jsou hojně vyhledávány také v zimním období. V Relax & sport resortu Dolní Morava najdete celkem sedm sjezdovek všech stupňů obtížností a celkem 9,5 km sjezdových tratí. Sjezdovka U Slona nadchne všechny milovníky carvingového lyžování. Ski park Amálka je vhodný pro začínající lyžaře. Dolní Morava a okolí disponují v zimě také velmi dobře upravovanými běžkařskými trasami.

Hotely Dolní Morava last minute

Hotely Dolní Morava last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické české i zahraniční kuchyni. Mnohé hotely v Dolní Moravě disponují také úschovou kol, lyží a jiného sportovního vybavení. Hotely v Dolní Moravě last minute Vám pomůže najít internetový portál Kamsi.cz, díky kterému budete moci prožít dovolenou Vašich snů.

Hotely v Jeseníkách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Dolní Morava ubytování nebo v okolí Dolní Morava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Dolní Morava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

dolni-morava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist