Ubytování v soukromí Jeseníky | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Jeseníky

Jeseníky představují jedny z nejkrásnějších hor České republiky. Jeseníky jsou rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Jeseníky jsou známy velmi dobře značenými turistickými i cykloturistickými stezkami. V neposlední řadě je ubytování v soukromí Jeseníky vyhledáváno pro vyhlášená střediska zimních sportů, lázní i památek. Lidé rádi vyráží do Jeseníků také za bohatými kulturními akcemi. Velké Losiny, Karlova Studánka, Lázně Lipová i lázně Bludov to jsou všechno lázeňská centra s prvotřídními výsledky při léčení nejrůznějších onemocnění. Samozřejmě tato místa nabízí také pestrou nabídku wellness pobytů. Ubytování v soukromí v Jeseníkách si lidé rezervují také pro rozmanité možnosti cykloturistiky a horské turistiky. Oblíbenými turistickými cíli jsou hřebeny Hrubého Jeseníku, Ludvíkovský okruh okolo Velkých Losin i pod Černou Strání. Jeseníky ubytování v soukromí Vás navedou do bike parku Kouty.

Ubytování v soukromí v Jeseníkách

Ubytování v soukromí v Jeseníkách si zamilují také milovníci horské turistiky. Hřebenovkou ze Skřítka dojdete až k Červenohorskému sedlu, které Vás dovede také na Praděd. Dalšími oblíbenými trasami jsou Ramzová – Obří skály – Šerák – Černava – Ramzová nebo Z jesyní Na Pomezí před Medvědí kámen až ke zřícenině Hradisko do Žulové. V zimě se Jeseníky stávají lákadlem zejména pro milovníky běžkování a sjezdového lyžování, a tak také v tomto období ubytování v soukromí Jeseníky rádo vítá nové i stálé hosty. K běžkování je určeno zejména Červenohorské sedlo, Rejvíz, Paprsek i Staré Město. V Jeseníkách najdeme také vozíčkářské okruhy, které umožňují poznat tajuplnou přírodu také handicapovaným. Ludvíkovský okruh se nachází ve Velkých Losinách a nabízí tak možnost navštívit ruční papírny, zámek i místní lázně. Jeseníky ubytování v soukromí jsou také skvělou příležitostí, jak navštívit místní památky. Zejména hrad Sovinec, zámek Bruntál, zámek Jánský Vrch, šumperská expozice Čarodějnické procesy nebo muzeum pivovarnictví v Hanušovicích jsou místa, která si rozhodně zaslouží Vaši pozornost.

Ubytování v soukromí Jeseníky last minute

Jeseníky ubytování v soukromí Vás nezklamou ani svými ubytovacími službami. Těšit se tak můžete na komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, připojením k internetu i úschovou sportovního zařízení. Před last minute Jeseníky ubytování v soukromí najdete také prostor k parkování. Některé tyto typy ubytování jsou připraveny také na dětské návštěvníky a přichystaly pro ně dětské koutky s houpačkami, průlezkami a jiným vyžitím. Ubytování v soukromí v Jeseníkách last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice má své kouzlo, které byste si neměli nechat uniknout.

Ubytování v soukromí v Jeseníku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jeseníku ubytování nebo v okolí Jeseníka jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jeseník preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jesenik

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 19
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist