Hotely Jablonec nad Nisou | Kamsi.cz

Hotely Jablonec nad Nisou

Rádi byste strávili dovolenou v Jizerských horách, avšak nemůžete se rozhodnout, která lokalita je tou pravou pro Váš odpočinek? Hotely Jablonec nad Nisou rádi přivítají, jak stálé hosty, tak ty nové, které by se rádi dozvěděli něco více o Jizerských horách a zároveň by rádi pobývali na čerstvém vzduchu. V Jablonci nad Nisou si na své přijdou, jak milovníci horské turistiky, tak nadšenci zimních radovánek. Není proto divu, že hotely v Jablonci nad Nisou se těší velké oblibě, jak v zimním, tak v letním období. Jedinečnou možnost k lyžování nabízí ski aréna Jizerky, která spojuje tři lyžařské areály a to Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov. Ve ski aréně Jizerky najdete celkem 18 km sjezdovek, 21 lyžařských vleků a 1 lanovou dráhu. Vyřádit se můžete také na třech pohyblivých kobercích. V místních lyžařských areálech najdete mimo jiné také půjčovnu lyží a lyžařské školy pro začátečníky všech věkových kategorií. V neposlední řadě symbolem Jablonce nad Nisou je výroba skla a bižutérie. To jsou jen některé důvody, proč se vyplatí vyhledat Jablonec nad Nisou hotely a vydat se do tohoto kraje na dovolenou nebo prodloužený víkend.

Hotely v Jablonci nad Nisou

Hotely v Jablonci nad Nisou a jejich okolí má však co nabídnout turistům také v letním období. Krásou Jizerských hor se můžete kochat například pro procházce okruhem z Nové Louky, která dále vede podél vodní nádrže Bedřichov až k haťovému chodníku. Hezkou procházkou se může stát také trasa po Jizerce a k Rašeliništi Jizerky. Děti určitě zaujme muzeum výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovkou. Patříte-li k milovníkům rozhleden, pak budete určitě potěšeni faktem, že se severně od Jablonce nad Nisou na kopci Krásný tyčí kamenná rozhledna Bamberk. Vyrazit můžete také na prohlídku některého z místních zámků nebo hradů. K těm nejproslulejším patří zámek Frýdlant, Lemberk nebo hrady Kost a Bezděz. Hotely Jablonec nad Nisou Vás zaujmou také svou útulností. Na hotelových pokojích najdete vlastní sociální zařízení, barevnou televizi i připojení k internetu. Mnohé hotely v Jablonci nad Nisou nabízí možnost stravování v restauracích. Jablonec nad Nisou hotely k relaxaci nabízí pobyt v sauně, whirlpool nebo ve fitness centru. Před hotely se ve většině případů rozprostírá venkovní parkoviště.

Hotely Jablonec nad Nisou last minute

Jablonec nad Nisou hotely jsou jedinečným místem nejen k rodinným dovoleným a sportovním prodlouženým víkendům, ale také k pořádání škol v přírodě, lyžařských výcviků a různých firemních akcí. K vyplnění volných chvílí můžete využít také plavecký bazén s aqvaparkem přímo v Jablonci nad Nisou nebo místní víceúčelovou sportovní halu. Celá rodina se velmi dobře zabaví také v libereckém IQ Landiu. Také hotely v Jablonci nad Nisou last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice a především v Jizerských horách má své kouzlo. Last minute Jablonec nad Nisou hotely snadněji najdete prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Hotely v Jablonci nad Nisou vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jablonec nad Nisou ubytování nebo v okolí Jablonec nad Nisou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jablonec nad Nisou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jablonec-nad-nisou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 18
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist