Penziony Bedřichov | Kamsi.cz

Penziony Bedřichov

Jizerské hory patří od nepaměti k velmi oblíbeným lokalitám pro rodinnou dovolenou, prodloužené víkendy, školní výlety, školy v přírodě, lyžařské výcviky i firemní akce. Penziony Bedřichov jsou toho jen důkazem. Není divu, vždyť obec Bedřichov díky své výhodné nadmořské výšce umí uspokojit potřeby turistů, cykloturistů i lyžařů. Očekávání lyžařů plní úspěšně lyžařský areál Bedřichov, který disponuje sedmi lyžařskými vleky i sjezdovými tratěmi nejrůznějších náročností. Tento ski areál nabízí možnost lyžování také ve večerních hodinách. Dalšími lyžařskými areály v okolí jsou ski areál Severák v Horním Maxově, Špičák u Tanvaldu nebo Desná. Bedřichov patří k oblíbeným místům také běžkařů, neboť zde začíná populární Jizerská magistrála. Penziony v Bedřichově lákají také k turistice. Nedaleko Bedřichova najdete řadu zajímavých cílů, jako je například přírodní rozhledna Paličák, přírodní rozhledna Frýdlantské cimbuří i vodopády Černého potoka. Můžete se vydat také po stopách jizerskohorských sklářů. Cestou se můžete kochat kouzelnou přírodou, skalními vyhlídkami, vodních nádržemi i sklářskými osadami. Bedřichov penziony dávají skvělé tipy na výlety do muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, hrad Frýdštejn, zámek Frýdlant, lázně Libverda nebo do botanické a zoologické zahrady v Liberci. V okolí Bedřichova najdete také rozlehlý systém rozhleden. Jedna z nich se rozprostírá přímo nad obcí Bedřichov a nese název Královka.

Penziony v Bedřichově

Penziony v Bedřichově jsou oblíbené také díky jejich špičkovým ubytovacím službám. Na pokojích penzionů najdete vlastní sociální zařízení, barevnou televizi i připojení k internetu. Mnohé místní penziony Bedřichov mají k dispozici i vlastní restauraci, kde se můžete dobře najít po Vašem sportovním výkonu nebo po návratu z výletu. S obsluhou penzionů se můžete domluvit také na možnosti snídaně, večeře nebo polopenze. Bedřichov penziony velmi často nabízí také možnost parkování přímo před ubytováním. Do rekreačního střediska Bedřichov je možné se dopravit, jak vlakem, tak autobusem. V zimních měsících využijete úschovnu kol i lyží. U některých penzionů najdete také dětský koutek na zahradě, který je vybaven dětským hřištěm, pískovištěm, houpačkami i trampolínou.

Bedřichov penziony

Některé Bedřichov penziony nabízí také možnost wellness vyžití. Relaxovat můžete při nejrůznějších masážích nebo v sauně. Last minute Bedřichov penziony jsou skvělou volbou také ke strávení Silvestra, Velikonoc nebo podzimních víkendů v krásné přírodě. Na své si zde přijdou, jak mladí lidé, tak senioři. Penziony v Bedřichově last minute a ubytování v nich najdete vcelku jednoduše díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Jablonci nad Nisou vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Bedřichov ubytování nebo v okolí Bedřichov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Bedřichov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

bedrichov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 18
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist