Apartmány Hradec Králové | Kamsi.cz

Apartmány Hradec Králové

Apartmány Hradec Královénabízí útulné ubytování v centru východních Čech. Mnohé apartmány poskytují ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Apartmány jsou obvykle vybaveny také kuchyňským koutem se základním vybavením, kde si můžete přichystat něco rychlého k jídlu. Ke stravování můžete využít také některou z královéhradeckých restaurací a pochutnat si na lahodné východočeské kuchyni nebo ochutnat nějakou jinou gastronomickou lahůdku. Apartmány v Hradci Králové jsou hojně vyhledávány, jak jednotlivci, tak různě velké skupiny. Do Hradce Králové rády zavítají rodiny s dětmi, senioři, školy a firmy. Hradec Králové apartmány jsou skvělou volbou pro prožití prodloužených víkendů, dovolených i různě dlouhých výletů.

Apartmány v Hradci Králové

Apartmány v Hradci Králové jsou skvělým výchozím místem pro brouzdání se po městě, kterému byla předními architekty evropského formátu Janem Kotěrou a Josefem Gočárem vtisknuta na počátku 20. století tvář moderního města. Řada staveb ve městě byla postavena ve stylu secese a funkcionalismu. Město získalo přízvisko Salon republiky a Vy nyní můžete Hradec Králové poznat blíže. Jedna z nejkrásnějších staveb Hradce Králové je monumentální budova Muzea východních Čech na Eliščině nábřeží. Stavba je dílem architekta Jana Kotěry a byla postavena ještě před vypuknutím první světové války v letech 1909 až 1913. Tato secesní budova se může pochlubit lisovanými a částečně glazovanými cihlami. Už na první pohled Vás na budově zaujmou dvě alegorické figury sedících žen na průčelí budovy. Jedna socha znázorňuje Umění a druhá Průmysl. Interiér je vybaven skleněnými vitrážemi a mozaikami. Apartmány Hradec Králové Vám umožní blíže poznat město, které po staletí patřilo k významným věnným městům českých královen. Jednou z významných osobností, která byla štědrou mecenáškou, byla Eliška Rejčka. Právě tato žena se zasloužila v roce 1307 o založení katedrály sv. Ducha. Dnes katedrála sv. Ducha společně s renesanční Bílou věží tvoří dominantu města Hradce Králové. Nadšence historie možná překvapí, že v chrámu sv. Ducha byl v roce 1424 dočasně pohřben husitský vojevůdce Jan Žižka z Trocnova. Hradec Králové apartmány si užijete také s dětmi, neboť město Hradec Králové nabízí rodinám s dětmi bohaté možnosti k prožití pohodových dnů. Pro malé děti je připravena Pohádková stezka v královéhradeckých lesích. Trasa je dlouhá devět kilometrů a obsahuje 13 stanovišť. U deseti z nich jsou ze dřeva vyřezané pohádkové postavičky a na tabulích si můžete přečíst jejich příběhy. Na náměstí 5. května se můžete s dětmi projet po dětské železnici či navštívit Zábavní park Tongo.

Apartmány Hradec Králové last minute

Apartmány Hradec Králové last minute umožňují ubytovat se v městě Hradec Králové také těm, kteří z nejrůznějších důvodů hledají ubytování v centru Královéhradeckého kraje tak zvaně na poslední chvíli. Ubytování podle Vašich představ můžete hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Apartmány v Hradci Králové Vám umožní odpočinout si od každodenních starostí, poznat zajímavá místa i prožít krásné chvíle s Vašimi nejbližšími. Apartmány v Hradci Králové last minute jsou připraveny vyjít vstříc i těm nejnáročnějším hostům.

Apartmány v Hradecku a Podzvičínsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Hradec Králové ubytování nebo v okolí Hradec Králové jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Hradec Králové preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

hradec-kralove

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 733
okres_id: 17
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist