Penziony Hradec Králové | Kamsi.cz

Penziony Hradec Králové

Penziony Hradec Králové představují jedinečnou příležitost pro prožití pohodového prodlouženého víkendu, dovolené i různě dlouhých výletů. Město Hradec Králové je jako stvořené pro zamilované páry, kteří zde mohou prožít romantický prodloužený víkend. Do Hradce Králové můžete vyrazit také při příležitosti pořádání některé z významných kulturních či sportovních akcí. V Hradci Králové se již tradičně konají známé letní festivaly Rock for People a Hip Hop Kemp. Do Hradce Králové se můžete přijet podívat také ve dnech pořádání Slavností královny Elišky. Významnou událostí města Hradce Králové jsou bezpochyby rovněž Slavnosti bitvy u Hradce Králové 1866. Penziony v Hradci Králové lákají také školy a firmy k pořádání nejrůznějších firemních seminářů, konferencí či teambuildingů. Hradec Králové penziony tak rády přivítají všechny věkové kategorie. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, menší i větší skupiny i jednotlivci.

Penziony v Hradci Králové

Penziony v Hradci Králové si užijete také v případě, že se rozhodnete pro návštěvu mnoha zajímavých míst na Hradecku. K nejoblíbenějším turistickým cílům v okolí města Hradce Králové patří dva pohádkové zámky. Prvním z nich je Hrádek u Nechanic, kterému se často přezdívá také Malá Hluboká. Zámek v Hrádku u Nechanic se může pochlubit novogotickým vzhledem ve stylu windsorské gotiky z poloviny 19. století. Penziony Hradec KrálovéVás zláká také k návštěvě druhého architektonického skvostu v blízkosti Hradce Králové, kterým je Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Jde o reprezentační sídlo rodu Kinských s originálním půdorysem, který připomíná tvar královské koruny. Architektem Karlovy Koruny se stal Jan Blažej Santini. Hradec Králové penziony si užijete také v případě, že se rozhodnete pro výlet do Třebechovického muzea betlémů v Třebechovicích pod Orebem. Třebechovický betlém dosahuje délky sedmi metrů, je přes tři metry široký a dva metry vysoký. Betlém byl sestaven na konci 19. století, je vyroben ze dřeva a jeho součástí je 350 figurek.

Penziony Hradec Králové last minute

Penziony Hradec Králové jsou také skvělým výchozím místem pro poznávání města Hradec Králové. Navštívit tak můžete například Muzeum východních Čech na Eliščinu nábřeží. Vaši pozornost si zaslouží také katedrála sv. Ducha, která byla založena v roce 1307. Katedrála sv. Ducha byla postavena jako cihlová gotická trojlodní stavba se dvěma mohutnými věžemi. Dnes je tato stavba propojena s renesanční Bílou věží, která je dominantou historické části města Hradec Králové. Penziony v Hradci Králové last minute si užijí také milovníci vodních radovánek, neboť místní aquacentrum nabízí bohaté možnosti k relaxaci. Penziony Hradec Králové last minute a ubytování v nich můžete hledat prostřednictví internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Hradci Králové vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Hradec Králové ubytování nebo v okolí Hradec Králové jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Hradec Králové preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

hradec-kralove

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 17
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist