Penziony Hodonín | Kamsi.cz

Penziony Hodonín

Penziony Hodonín nabízí jedinečnou příležitost pro ubytování v období dovolených, prodloužených víkendů i nejrůznějších výletů. Místní penziony jsou připraveny vyjít vstříc také v případě zájmu o pořádání nejrůznějších seminářů, školení a konferencí. Město Hodonín je jedním z okresních měst v Jihomoravském kraji. Město Hodonín je pevně spjato s prvním československým prezidentem a významným politikem Tomášem Gariquem Masarykem, který se v Hodoníně narodil. Také hlavní hodonínské náměstí nese jméno této významné osobnosti českých dějin. Hodonín penziony Vás zlákají k zavítání na Masarykovo náměstí, kde stojí barokní kostel sv. Vavřince i působivá radnice postavená na počátku 20. století ve stylu norimberské secese. Z věže radnice zní třikrát denně zvonkohra. Penziony v Hodoníně Vám umožní blíže poznat jedno z center Slovácka a seznámit se s místním folklorem. K městu Hodonín neodmyslitelně patří také lidová řemesla a živé tradice.

Penziony v Hodoníně

Penziony v Hodoníně jsou také skvělým výchozím bodem pro procházku ke Zpívající fontáně, která se nachází mezi kostelem a radnicí na Masarykově náměstí. Zpívající fontána kombinuje vodní prvky s hudbou a barevnými světelnými efekty. Půdorys fontány má tvar protáhlé vlnky, které symbolizují meandry blízké řeky Moravy, která městem protéká. Hodonín penziony zvou také k výletům do okolí města Hodonín. Mezi oblíbené turistické cíle patří větrný mlýn v Kuželově, kde si můžete prohlédnout expozici horňáckého bydlení a místního způsobu malovýrobního hospodaření z přelomu 19. a 20. století. Prohlédnout si zde můžete ukázku nástrojů k údržbě mlýna. Zavítat můžete také na prohlídku zámku v Miloticích. Také hodonínská zoologická zahrada láká rodiny s dětmi k návštěvě. Penziony Hodonín Vás vyzvou také k návštěvě Muzea vesnice jihovýchodní Moravy ve Strážnici.

Penziony Hodonín last minute

Penziony v Hodoníně Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami, pohostinstvím a ochotným personálem. Také penziony v Hodoníně last minute disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé penziony nabízí také wellness služby. Odpočinout si tak od každodenních starostí můžete v sauně, whirlpooll nebo během masáže. Penziony Hodonín last minute se Vám podaří najít mnohem snadněji a během krátké chvíle díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Hodoníně vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Hodonín ubytování nebo v okolí Hodonín jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Hodonín preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

hodonin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 16
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist