Penziony Domažlice | Kamsi.cz

Penziony Domažlice

Město Domažlice je okresním městem Plzeňského kraje, které láká celoročně turisty k prožití, jak letní, tak zimní dovolené. Penziony Domažlice poskytují skvělou příležitost k odpočinku rodinám s malými dětmi, jednotlivcům i různě velkým skupinkám. Malebné Chodsko si zamiluje hned při první návštěvě, neboť zde na Vás čeká velké množství možností k pěším výletů, cyklovýletů i příležitostí k návštěvě muzeí, zámků a hradů. Penziony v Domažlicích Vám poskytnou také jedinečnou možnost prožít pár dnů v atmosféře chodského folkloru. Chodsko je totiž poslední národopisnou oblastí Čech, kde jsou doposud živé lidové obyčeje, nářečí i lidový oděv. Domažlice penziony nabízí také skvělou příležitost pro bližší poznání samotného města Domažlice.

Penziony v Domažlicích

Vystoupat tak můžete po schodech až na vrchol šikmé věže kostela Nanebevzetí Panny Marie nebo na věž Chodského muzea, ve kterém dnes sídlí Muzeum Chodska s bohatými etnografickými sbírkami. Právě tyto sbírky Vám umožní lépe poznat a pochopit dějiny Chodů. Vaši pozornost si zaslouží také modelová železnice pana Šimáčka. Penziony Domažlice si můžete rezervovat rovněž v období pořádání Chodských slavností. Ty jsou největšími národopisnými slavnostmi Chodska a jejich součástí je také známá Vavřinecká pouť. Penziony v Domažliích jsou také skvělým výchozím místem pro prozkoumání ostatních oblastí Chodska. Rodiny s dětmi mohou zavítat do Muzea techniky a řemesel v Kolovči a prohlédnout si tak slavný mlýn na přemílání starých bab na mladá děvčata. Milovníci piva si na své přijdou během návštěvy pivních lázní a pivovarnického muzea v pivovaru Chodová Planá. Domažlice penziony Vás zlákají také k prohlídce zámku v Horšovském Týnu, Muzea spisovatele a kněze Jindřicha Šimona Baara v Klenčí či Kozinova statku.

Penziony v Domažlicích last minute

Penziony Domažlice Vás potěší také svým pohostinstvím, kvalitními ubytovacími službami a milým personálem. Ubytovat se můžete v některém z místních penzionů, které vyjdou vstříc, jak náročným hostům, tak těm, kteří se spokojí s málem. Penziony Domažlice last minute poskytují ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Stravovat se můžete v místních restauracích a pochutnat si tak na lahodné české kuchyni. Penziony v Domažlicích last minute disponují také pestrou nabídkou na wellness služby. Odpočinout si tak můžete v bazénu, whirlpool, sauně nebo v posilovně.

Penziony v Domažlicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Domažlice ubytování nebo v okolí Domažlice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Domažlice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

domazlice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 11
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist