Hotely Domažlice | Kamsi.cz

Hotely Domažlice

Hotely Domažlice nabízí jedinečnou možnost k prožití dovolené, prodlouženého víkendu i nejrůznějších soustředění. Domažlice jsou okresním městem v Plzeňském kraji a centrem Chodska. Hotely v Domažlicích Vám umožní poznat kraj, který si oblíbily i takové slavné osobnosti jako Jindřich Šimon Baar nebo Božena Němcová. Každý rok v srpnu se v Domažlicích konají oblíbené Chodské slavnosti, které mají především folklorní charakter. Domažlice hotely Vám umožní zúčastnit se těchto největších národopisných slavností Chodska, jejíž součástí je neméně slavná Vavřinecká pouť.

Hotely v Domažlicích

Hotely v Domažlicích lákají také k prohlídce mnoha domažlických památek. Ve městě se dochovaly zbytky gotického opevnění, zámek, gotický farní kostel i klášter. Přemysl Otakar II. nechal v Domažlicích založit Chodský hrad, z něhož se do současnosti zachovala pouze věž a část opevnění. Dnes se v objektu hradu nachází Muzeum Chodska. Hotely Domažlice zvou také k poznání domažlického okolí. Rodiny s dětmi mohou navštívit Muzeum modelové železnice. V letním horkém počasí každý uvítá možnost zchladit se v koupališti Babylon nebo jeskyni Salka nad Pasečí. Domažlice hotely nabízí také možnost prohlídky Kozinova statku v nedalekém Újezdě a pomníku na vrchu Hrádek. V Újezdě se narodil a žil vůdce chodského povstání Jan Sladký Kozina.

Hotely v Domažlicích last minute

Hotely v Domažlicích můžete využít také k výletu do Klenčí, kde můžete navštívit Muzeum spisovatele a kněze Jindřicha Šimona Baara. Z nedalekých Výhleů a z Kurzovy věže na Čerchově budete mít krásný výhled na celé Chodsko. Hotely Domažlice last minute Vás nezklamou ani svým pohostinstvím, ubytovacími službami a milým personálem. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Hotely v Domažlicích last minute můžete vyhledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz a prožít tak pohodový volný čas na Chodsku.

Hotely v Domažlicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Domažlice ubytování nebo v okolí Domažlice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Domažlice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

domazlice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 11
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist