Hotely Františkovy Lázně | Kamsi.cz

Hotely Františkovy Lázně

Hotely Františkovy Lázně umožňují prožít dovolenou nebo prodloužený víkend v jednom z nejoblíbenějších českých lázeňských měst. Františkovy Lázně se rozprostírají na mapě v Karlovarském kraji v okresu Cheb. Hned při prvním setkání Vás zaujme jedinečný historický ráz města i krásná příroda v okolí. Františkovy Lázně v historii patřily také k vyhledávaným místům mnoha slavných osobností. V minulosti zde například velmi rád pobýval německý prozaik a dramatik Johann Wolfgang Goethe nebo rakouský císař František I. Druhý jmenovaný muž je rovněž zakladatelem města Františkovy Lázně. Z českých významných osobností lze jmenovat spisovatelku Boženu Němcovou nebo prezidenta Václava Havla. Hotely ve Františkových Lázních zvou k návštěvě prvních slatinných lázní na světě. Zdejší léčivé prameny mají blahodárné účinky na srdeční choroby, nemoci trávicího ústrojí, kožní, gynekologické i onkologické nemoci a onemocnění oběhové soustavy. Františkovy Lázně jsou proslulé používáním tradičních léčebných postupů a zároveň metod nejmodernější medicíny. Františkovy Lázně hotely Vám umožní odpočinout si v místních fitnesscentrech, soláriích i při nordic walking.

Hotely ve Františkových Lázních

Hotely ve Františkových Lázních jsou také skvělým výchozím místem pro výlety do okolí Františkových Lázní. K procházce láká Národní přírodní rezervace Soos, která je skutečnou evropskou raritou a představuje okružní naučnou stezku s informačními panely. Tato přírodní rezervace umožňuje návštěvníkům pozorovat bahenní sopky, minerální prameny i zajímavou flóru. Navštívit můžete také muzeum s expozicemi Jurský park a Ptačí svět. Hotely Františkovy Lázně Vás zlákají také k návštěvě Komorní hůrky, která je nejmladší sopkou z období čtvrtohor v České republice. Od Františkových Lázní se Komorní hůrka nachází pouze dva kilometry. K dalším lákavým turistickým cílům patří také hrad Seeberg, město Cheb i zrekonstruovaná kamenná rozhledna na Zelené hoře u Chebu vyhlídka Bismarck. Po výletě určitě uvítáte možnost relaxace ve světě vody a relaxace Aquaforum. Františkovy Lázně hotely můžete využít také k návštěvě divadla, muzea, galerií či tanečních kaváren ve Františkových Lázních.

Hotely Františkovy Lázně last minute

Hotely Františkovy Lázně last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na domácí kuchyni i světových specialitách. Hotely ve Františkových Lázních jsou vhodné, jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak pro seniory a v neposlední řadě zamilované páry, které by rády prožily romantický prodloužený víkend. Hotely ve Františkových Lázních last minute se Vám podaří najít pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Hotely v Chebu vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Františkovy Lázně ubytování nebo v okolí Františkovy Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Františkovy Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

frantiskovy-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 8
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist