Františkovy Lázně | Kamsi.cz

Ubytování Františkovy Lázně

Ubytování Františkovy Lázně patří k velmi oblíbeným lázeňským střediskům v České republice. Při využití nabídky ubytování ve Františkových Lázních vyzkoušíte místní lázeňské prameny, které mají blahodárné účinky na léčbu gynekologických onemocnění i neplodnosti. Město Františkovy Lázně bylo založeno v roce 1793 posledním římskoněmeckým císařem Františkem I. jako první slatinné lázně na světě. Stejně jako Goethe rád pobýval v Mariánských Lázních, skladatel Beethoven během svého života navštívil Františkovy Lázně. Skladatelův pobyt ve Františkových Lázních připomíná název kavárny i pamětní deska na průčelí v domě U dvou lvů, kde Beethoven pobýval. Ubytování ve Františkových Lázních Vám umožní kochat se místní klasicistní a empírovou architekturou, které jsou umístěny uprostřed místních parků a lesoparků. Jedním ze symbolů místních léčebných procedur a plodnosti je také plastika malého chlapečka s rybou. K této plastice se váže pověra, která praví, že každá žena, která se dotkne placem levé nohy sochy, do roka otěhotní. Originál této sochy si můžete prohlédnout v Městkém muzeu. Františkovy Lázně ubytování Vás vylákají také k návštěvě dvou romantických vyhlídkových věží i Motýlího domu v Žirovicích.

Ubytování ve Františkových Lázních

Ubytování ve Františkových Lázních Vás nadchne také svými ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z hotelů, penzionů nebo apartmánů. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohá ubytovací zařízení se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského komplexu. V místních restauracích a kavárnách si můžete pochutnat na lahodné české kuchyni i specialitách mezinárodní kuchyně. Během ubytování Františkovy Lázně si můžete dopřát některou z lázeňských procedur, pobyt ve vířivkách i řádění na tobogánech. Příjemně teplá voda v bazénech na Vás čeká zejména v Aquaforum Františkovy Lázně. K dispozici je sauna, whirlpool, vodní jeskyně i vodní stěnová masáž. Františkovy Lázně ubytování Vám umožní strávit dovolenou aktivně také díky minigolfu, józe, ruským kuželkám nebo severské chůze Nordic Walking.

Ubytování Františkovy Lázně last minute

Ubytování Františkovy Lázně last minute je ideální volbou pro rodinnou dovolenou, prodloužený víkend, odpočinkové pobyty i různá soustředění. Ubytování ve Františkových Lázních si užijete, ať už se do tohoto zákoutí České republiky vydáte v jakémkoliv ročním období. Ubytování ve Františkových Lázních last minute se Vám podaří najít z pohodlí domova velmi rychle prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Františkovy Lázně ubytování nebo v okolí Františkovy Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Františkovy Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

frantiskovy-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 8
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist