Penziony Český Ráj | Kamsi.cz

Penziony Český ráj

Penziony Český ráj představují jedinečnou příležitost pro prožití rodinné dovolené, prodloužených víkendů s přáteli i romantických víkendů ve dvou. Do Českého ráje každoročně zavítají také rády školy v přírodě a různé školní exkurze. Český ráj je možné využít také jako lokalitu pro pořádání firemních konferencí a teambuldingů. Český ráj je protkán mnoha lákavými turistickými cíli. Na své si zde přijdou rovněž milovníci přírody a v neposlední řadě zámků a hradů. Penziony v Českém ráji ročně ubytovávají také spousty nadšenců cykloturistiky, kteří touží poznat tento pohádkový kraj ze sedla kola. Český ráj tvoří několik turistických oblastí, z nichž každá má své kouzlo. Český ráj penziony vyzývají k poznání skalních měst, jejichž největší perlou jsou bezpochyby Prachovské skály s mnoha vyhlídkami a schodišti tesanými ve skále. Nadšeni budete odcházet také po návštěvě Hruboskalského skalního města s arboretem Bukovina, které se rozprostírá mezi hradem Valdštejn a zámkem Hrubá Skála. Nedaleko Mnichova Hradiště se nachází zřícenina skalního hradu Drábské světničky, které disponují nádherným výhledem do nížin kolem řeky Jizery.

Penziony v Českém ráji

Penziony v Českém ráji rozhodně nezklamou ani ty, kteří rádi navštěvují české hrady, zámky a muzea. K nejkrásnějším památkám nejen Českého ráje, ale také České republiky patří zřícenina hradu Trosky. Jde o zříceninu gotického hradu založeného koncem 14. století pány z Vartenberka. Trosky se staly symbolem Českého ráje a ne jinak je tomu i dnes. Z věží Baba a Panna budete mít nádherný výhled na malebnou přírodu Českého ráje i okolní regiony. Jedním z nejnavštěvovanějších českých zámků je zámek Sychrov. Vaši pozornost si zaslouží také zámek Dětenice, Humprecht, Mnichovo Hradiště, zřícenina hradu Zvířetice a hrad Kost. Penziony Český ráj lákají také k návštěvě mnoha přírodních zajímavostí. Největší jeskyně na severovýchodě Čech se nazývají Bozkovské dolomitové jeskyně a rozhodně si zaslouží Vaši pozornost. Český ráj penziony Vás vyzvou také k procházkám po tematických stezkách. Zvolíte-li Český ráj k uspořádání školních výletů či exkurzí, pak by na Vašem seznamu plánovaných akcí rozhodně neměla chybět exkurze do Škoda Muzeum, kde můžete zhlédnout unikátní sbírku automobilů značek Laurin & Klement a ŠKODA. Mezi exponáty nechybí ani první vyrobený vůz v Mladé Boleslavi Voiturette z roku 1905.

Penziony Český ráj last minute

Penziony Český ráj last minute můžete využít také k návštěvě mnoha zajímavých akcí pro děti. Město Jičín je pevně spjato s večerníčkovými bytostmi Rumcajsem, Mankou a Cipískem. V městě Jičín se každoročně koná festival Jičín – město pohádky. Toto město zve také k procházce po Rumcajsově stezce a přímo na hlavním náměstí můžete navštívit také Muzeum hry a interaktivní galerii Rumcajsův svět Radka Pilaře. Dětem se bude líbit také na pohádkovém hradě a zámku Staré Hrady nebo ve Výletním areálu Pěnčín s brusírnou skleněných perlí, kozí farmou a malou zoologickou zahradou. Penziony v Českém ráji rozhodně nezklamou žádnou věkovou kategorii a domů se bude navíc vracet plni pozitivních zážitků a nové energie. Penziony v Českém ráji last minute se Vám podaří pohodlně najít díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Českém ráji vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Českém ráji ubytování nebo v okolí Českého ráje jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český ráj preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 710
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist