Penziony Český Krumlov | Kamsi.cz

Penziony Český Krumlov

Český Krumlov patří k městům v České republice, které člověk rád navštíví i víckrát. Penziony Český Krumlov sídlí v kulturním i turistickém centru Jižních Čech. Český Krumlov je jedním z měst v České republice, které se může pochlubit zápisem do seznamu UNESCO. V centru města najdeme řadu cenných historických památek, které stojí rozhodně za návštěvu. Dominantou Českého Krumlova je místní hrad a zámek, který je druhým největším hradním komplexem v České republice. Krumlovský zámek patří také mezi významné památky střední Evropy. Hrad a zámek Český Krumlov nabízí dva prohlídkové okruhy, které Vás provedou historií české katolické šlechty i samotného Českého Krumlova, podíváte se na zámeckou věž, uvidíte zámeckou barokní zahradu ze 17. století a v neposlední řadě se budete moci kochat krásami barokního divadla. Penziony v Českém Krumlově jsou velkým lákadlem zejména pro rodinné dovolené, neboť malé děti se těší na medvědy, kteří jsou chováni na zámku od dob posledních Rožmberků. V Českém Krumlově najdete také celou řadu zajímavých muzeí jako například muzeum minorit, muzeum útrpného práva nebo muzeum fotoateliér Seidel. Český Krumlov penziony zvou také k vyhlídkovým plavbám na vorech, zážitkovým prohlídek nebo nočním prohlídkám.

Penziony v Českém Krumlově

Penziony Český Krumlov jsou hojně využívány také při kulturních akcích, jako jsou Slavnosti pětilisté růže, MHF Český Krumlov nebo Rallye Český Krumlov. V předvánočním čase se můžete těšit na různé adventní akce. Penziony v Českém Krumlově si však sami o sobě zaslouží pozornost, neboť disponují komfortně zařízenými pokoji. Jejich součástí jsou vlastní sociální zařízení, barevné televize i připojení k internetu. Před Český Krumlov penziony v mnoha případech najdete parkovací prostor pro ubytované hosty. Český Krumlov se může pochlubit také lahodnou gastronomií a bohatými wellness možnostmi.

Penziony Český Krumlov last minute

Český Krumlov penziony jsou nejen oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou, ale také pro pořádání firemních akcí a školních exkurzí. Romantickou atmosféru návštěvě tohoto města dodá noční plavba na raftech s povídáním o historii českého státu. Technicky založení návštěvníci by si neměli nechat uniknout ani prohlídku grafitového dolu. Penziony v Českém Krumlově last minute se Vám velmi rychle podaří najít zejména díky internetovému portálu Kamsi.cz. Český Krumlov je díky své poloze také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí. Vaši pozornost si jistě zaslouží také Dívčí Kámen, Třeboň, státní hrad Rožmberk nad Vltavou nebo státní zámek Hluboká nad Vltavou. Last minute Český Krumlov penziony Vás nadchnou a budete se rádi do Českého Krumlova vracet.

Penziony v Českém Krumlově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Český Krumlov ubytování nebo v okolí Český Krumlov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český Krumlov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

cesky-krumlov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 74
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist