Penziony Příbram | Kamsi.cz

Penziony Příbram

Město Příbram se nachází ve Středočeském kraji a od hlavního města České republiky Prahy je vzdáleno asi 54 km. Penziony Příbram tak nabízí jedinečnou možnost, jak během dovolené nebo prodlouženého víkendu poznat toto historické hornické město. Ve městě najdete k hornické minulosti města Příbram také Hornické muzeum Příbram, které láká k návštěvě nejen jednotlivce a rodiny s dětmi, ale také školy či různé firmy. Není proto divu, že penziony v Příbrami často poslouží také k účelu ubytování pro školní výlety, školy v přírodě či různé firemní semináře a konference. Příbram penziony jsou také skvělým výchozím místem pro procházku k poutnímu místu Svatá Hora, kde se rozprostírá barokní klášterní komplex. Prohlédnout si zde můžete unikátní zastřešené schodiště.

Penziony v Příbrami

Penziony v Příbrami jsou také výhodným výchozím bodem pro výlety do okolí. Nedaleko Příbrami můžete s dětmi navštívit důl Drkolnov s unikátním podzemním vodním kolem, který se může pochlubit až 51 metrů dlouhou skluzavkou. V letních dnech se můžete vydat zchladit do místního příbramského aqvaparku. V zimním období si na své přijdou milovníci sjezdování v lyžařském areálu Padák. Penziony Příbram Vás zlákají také na prohlídku zámku Dobříš s francouzským a anglickým parkem, Muzea zlata v Novém Kníně nebo na procházku Naučnou stezkou Drbákov – Albertovy skály ve středním Povltaví. Příbram penziony umožní všem věkovým kategoriím užít si odpočinek podle jejich představ.

Penziony v Příbrami last minute

Penziony v Příbrami Vás nezklamou ani svým pohostinstvím, ubytovacími službami a ochotným personálem. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Také mnohé penziony v Příbrami last minute disponují bohatou nabídkou wellness služeb. Relaxovat se tak můžete například v sauně, whirlpool nebo v hotelovém bazénu. Penziony Příbram last minute se vám snáz podaří najít pomocí internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Českém krasu a Brdech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Příbram ubytování nebo v okolí Příbram jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Příbram preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pribram

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 992
okres_id: 53
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist