Hotely Příbram | Kamsi.cz

Hotely Příbram

Hotely Příbram nabízí jedinečnou možnost k prožití prodlouženého víkendu i rodinné dovolené. Město Příbram se rozprostírá přibližně 54 km jihozápadně od Prahy v oblasti pod Brdy. Příbram proslula v historii těžbou stříbra a později také železných a uranových rud. To dnes připomíná Historické muzeum Příbram s řadou nadzemních i podzemních expozic. Hornické muzeum je jedním z největších hornických muzeí v České republice. K muzeu náleží také rozsáhlý skanzen, během jehož návštěvy můžete nahlédnout do báňských staveb. Rodiny s dětmi zaujme určitě zejména možnost svézt se důlním vláčkem k ústí 1 600 m hluboké jámy Prokop. Příbram hotely lákají také k vycházce na Svatou Horu, která je jedním z nejznámějších poutních míst v celé střední Evropě. Na Svaté Hoře se můžete kochat nejen krásnými výhledy do okolí, ale také si prohlédnout sošku Panny Marie Svatohorské. Ta prý byla vyřezána z hruškového dřeva samotným arcibiskupem Arnoštem z Pardubic, který ji před svou smrtí věnoval právě poutnímu místu na Svaté Hoře. Hotely v Příbrami jsou tedy skvělým výchozím bodem pro návštěvu barokního poutního areálu Svatá Hora, který byl v polovině 17. století vybudován architektem Carlem Luragem.

Hotely v Příbrami

Hotely v Příbrami jsou ideální také pro rodinné dovolené s dětmi. S dětmi se můžete vydat například na prohlídku dolu Drkolnov, kde se nachází unikátní podzemí vodní kolo. V dolu Drkolnov si na své přijdou zejména děti, neboť je zde pro ně přichystána atrakce v podobě 51 metrů dlouhé skluzavky. Hotely Příbram Vás zlákají také k pobytu v příbramském aqvaparku. V zimě se můžete věnovat zimním radovánkám v lyžařském areálu Padák. Nadšenci adrenalinových sportů si Příbram hotely vybírají mimo jiné také pro možnost objednání si akrobatického letu na příbramském letišti.

Hotely v Příbrami last minute

Hotely v Příbrami Vás nezklamou ani svou pohostinností a kvalitními ubytovacími službami. Mnohé příbramské hotely nabízí svým hostům také možnost wellness služeb. Odpočinout si tak můžete při pobytu ve vířivce, bazénu, sauně nebo během některé z masáží. Hotely v Příbrami last minute disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete využít služeb internetového portálu Kamsi.cz. Hotely Příbram last minute poskytují jedinečnou možnost pro prožití nejen rodinné dovolené, ale také prodloužených víkendů či školních výletů za velmi příznivou cenu.

Hotely v Českém krasu a Brdech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Příbram ubytování nebo v okolí Příbram jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Příbram preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pribram

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 992
okres_id: 53
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist