Hotely Beroun | Kamsi.cz

Hotely Beroun

Hotely Beroun představují jedinečnou příležitost k prožití letní dovolené v malebném prostředí Středočeského kraje. Město Beroun láká k návštěvě, jak milovníky sjíždění českých řek, tak turisty. Na své si zde samozřejmě přijdou také milovníci české historie a cykloturistiky, neboť ať už se na Berounsku vydáte kamkoliv vždy na Vás čeká zajímavý cíl. Hotely v Berouně jsou skvělým výchozím bodem pro návštěvu Muzea Českého krasu. V Muzeu Českého krasu je umístěna expozice CHKO Český kras, která Vás podrobně seznámí se světově významnou geologickou oblastí Barrandien. Expozice je věnována také dějinám města Berouna a jeho osobnostem. Beroun hotely nadchnou, jak mladé páry, tak seniory a rodiny s dětmi. S dětmi můžete v Berouně dojít procházkou k medvědáriu, kde bydlí medvědi z večerníčku Václava Chaloupky Méďové.

Hotely v Berouně

Hotely v Berouně Vás zlákají také k procházce k rozhledně Děd. Rozhledna má podobu hradní věže. Rozhlednu najdete v berounském parku a nabízí krásné výhledy na panorama Dědu, vrcholků Křivoklátska i oblasti Českého krasu a Brd. Také vápencový lom Alkazar láká každý rok velké množství turistů i vodáků. Beroun hotely zvou také k výletům do okolí města Berouna. K nejlákavějším turistickým cílům na Berounsku patří Koněpruské jeskyně, které Vás okouzlí krápníkovou výzdobou. Hotely Beroun jsou velmi často vyhledávány také díky cyklostezce a naučné stezce Po stopách českých králů. Stezka spojuje Beroun s hrady Točník, Karlštejn a Nižbor. Stezka mimo jiné informuje o historii těžby vápence.

Hotely Beroun last minute

Hotely v Berouně lákají nejen díky pestré nabídce výletů, ale také díky komfortním ubytovacím službám. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K relaxaci můžete využít také některé z nabízených wellness služeb a odpočinout si tak například v sauně, bazéně nebo při masáži. Hotely v Berouně last minute představují skvělou příležitost pro dovolenou také pro ty, kteří plánují dovolenou v tuzemsku tak zvaně na poslední chvíli. Hotely Beroun last minute se Vám podaří najít velmi dobře také díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Hotely v Českém krasu a Brdech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Beroun ubytování nebo v okolí Beroun jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Beroun preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

beroun

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 992
okres_id: 2
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist