Ubytování v soukromí České Budějovice | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí České Budějovice

Ubytování v soukromí České Budějovice představují ideální příležitost pro dovolenou či prodloužený víkend v malebném prostředí jižních Čech. České Budějovice se rozprostírají na soutoku řek Vltavy a Olše a nabízí pestrou paletu turistických zajímavostí. Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích zve k poznání historie, která se k této jihočeské metropoli váže. České Budějovice jsou pevně spjaty s osobou krále Přemysla Otakara II., který v roce 1256 toto město nechal založit. Tuto významnou událost připomíná hlavní náměstí s rozměry 133x133 m. Českobudějovické náměstí je největším čtvercovým náměstím v České republice a dokonce i jedno z největších v Evropě. České Budějovice ubytování v soukromí zve k procházce nejen na hlavní českobudějovické náměstí, ale také ke zdolání gotické Černé věže s renesanční bání. Při výšlapu na její vrchol si nezapomeňte prohlédnout největší z jejích zvonů nesoucí pojmenování Bummerin. Zvon váží 3 700 kg.

Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích

Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích nabízí také skvělou příležitost k ochutnání vyhlášené jihočeské kuchyni a pochutnání si na místních rybářských specialitách. S Českými Budějovicemi je věhlasně spjata také výroba prémiového ležáka Budweiser Budvar. Navštívit můžete místní pivovar a dozvědět se zajímavé informace o jeho výrobě. S historií tohoto piva Vás seznámí multimediální expozice Příběh budějovického piva. Během prohlídky budete moci ochutnat Budweiser Budvar přímo v ležáckém sklepě. Ubytování v soukromí České Budějovice Vás zláká také k návštěvě Muzea koněspřežky. Strážní domek č. 1 v Českých Budějovicích přestavuje jedinou autentickou stavbu, která má upomínat na českobudějovickou koněspřežní železnici. Z Českých Budějovic do Lince totiž vedla první koněspřežní železnice na evropském kontinentě. Budova sloužila v minulosti pro ubytování drážních strážníků, dnes v ní sídlí expozice věnující se historii a současnosti strážních domků i nelehkému životu drážních strážníků. Vaší pozornosti by nemělo uniknout ani Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích. České Budějovice ubytování v soukromí láká také k procházkám českobudějovickými parky. Velmi oblíbený je zejména městský park Háječek na soutoku Malše a Vltavy. V parku roste na 52 dřevin. Součástí parku je také letní kino a planetárium.

Ubytování v soukromí České Budějovice last minute

Ubytování v soukromí České Budějovice last minute Vás potěší také svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích disponuje také kuchyňkou a jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Sportovní vybavení si můžete uložit do úschovny. Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích last minute se Vám podaří během chvíle najít díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v České Budějovice ubytování nebo v okolí České Budějovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování České Budějovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ceske-budejovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 72
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist