Levné ubytování České Budějovice | Kamsi.cz

Levné ubytování České Budějovice

Levné ubytování České Budějovice představuje ideální příležitost, jak prožít dovolenou nebo prodloužený víkend v malebném prostředí jižních Čech. Město České Budějovice se rozprostírá na soutoku řek Vltavy a Malše a Vltavy. Nejen samotné město České Budějovice, ale také jeho okolí se může pochlubit mnoha cennými historickými památkami. Zajímavými turistickými cíli je především zámek v Hluboké nad Vltavou, Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna a historické centrum lázeňského města Třeboň. Levné ubytování v Českých Budějovicích Vás zláká také k návštěvě klášteru ve Vyšším Brodě. V samotném městě České Budějovice si Vaši pozornost zaslouží procházka na náměstí Přemysla Otakara II., které je pojmenováno podle svého zakladatele. V historii náměstí sloužilo ke konání trhů, různých slavností i poprav. Popraviště dodnes připomíná tzv. bludný kámen. Na náměstí je umístěna barokní Samsonova kašna a radnice. Dominantou strany naproti historické radnici je komplex tří budov hotelu Zvon. V jedné z nich při svých cestách přespal dokonce císař Josef II. Krásný výhled na město si můžete vychutnat z Černé věže. České Budějovice levné ubytování můžete využít také k prohlídce okolí náměstí Přemysla Otakara II. a zavítat tak například na Zátkovo nábřeží nebo na Piaristické náměstí. Prostor pro odpočinek nabízí Městský park v Českých Budějovicích s pomníkem českobudějovického podnikatele a průmyslníka Vojtěcha Lanny.

Levné ubytování v Českých Budějovicích

Levné ubytování v Českých Budějovicích je skvělým místem pro rodinnou dovolenou, romantické prodloužené víkendy ve dvou, školní výlety, vysokoškolské exkurze i různé firemní konference. V Českých Budějovicích si na své přijdou milovníci turistiky, cykloturistiky, ale také vodáctví. Levné ubytování České Budějovice Vám umožní pozat také atmosféru místních vyhlášených hospůdek, restaurací a kaváren. Na lahodném jídle i českobudějovickém pivu si pochutnáte v restauraci Masné krámy. Během České Budějovice levné ubytování se můžete vydat po cyklistické stezce na kole do nedaleké Hluboké nad Vltavou, kde najdete nejen pohádkový novogotický zámek, ale také zoologickou zahradu, lovecký zámek Ohrada s muzeem lesnictví, myslivosti a rybářství, a venkovní koupaliště. K oblíbeným cyklistickým trasám patří také okruh pojmenovaný K největším rybníkům Budějovické pánve nebo Kolem dolního toku Malše.

Levné ubytování České Budějovice last minute

Levné ubytování České Budějovice last minute je také skvělou příležitostí pro návštěvu místního pivovaru Budvar. Při návštěvě Českých Budějovic byste neměli vynechat příležitost pochutnat si na rybích specialitách. Levné ubytování v Českých Budějovicích Vám pomůže během krátké chvíle vyhledat internetový portál Kamsi.cz. Ubytovat se můžete v některém z místních penzionů, hotelů nebo apartmánů. Levné ubytování v Českých Budějovicích Vás přesvědčí o tom, že dovolená v jižních Čechách je tou správnou volbou právě pro Vás.

Levné ubytování v Českých Budějovicích, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v České Budějovice ubytování nebo v okolí České Budějovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování České Budějovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ceske-budejovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 72
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist