Hotely České Budějovice | Kamsi.cz

Hotely České Budějovice

Hotely České Budějovice představují ideální možnost k prožití rodinné dovolené v malebné jihočeské metropoli. Jihočeský kraj stejně jako České Budějovice patří také k vyhledávaným lokalitám zamilovaných párů, aktivních seniorů, základních i středních škol i firem. Hotely v Českých Budějovicích jsou tedy velmi žádané pro rezervaci prodloužených víkendů i několika denních noclehů. Město České Budějovice bylo založeno v roce 1265 Přemyslem Otakarem II. v místě soutoku řeky Vltavy s řekou Malší jako královské město. Dnes jsou České Budějovice důležitým správním, kulturním i dopravním centrem kraje. V Českých Budějovicích sídlí například Jihočeská univerzita, výzkumné části Akademie věd České republiky, Jihočeská vědecká knihovna, Jihočeské muzeum a řada dalších významných událostí. České Budějovice hotely Vás zlákají k návštěvě jednoho z neodmyslitelných symbolů města, kterým je Černá věž, kterou najdete v jednom z rohů čtvercového náměstí. Stejně tak cenná je i Samsonova kašna ve středu náměstí, které díky svým rozměrům 133 x 137 m patří k největším náměstím v České republice.

Hotely v Českých Budějovicích

Hotely v Českých Budějovicích jsou hojně vyhledávány také díky malebnému okolí Českých Budějovic. Na výlet se tak můžete vydat do nedalekých Holašovic, které byly díky unikátnímu souboru budov ve stylu tzv. selského baroka ze 70. let 19. století zapsány do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Vaši pozornost si zaslouží také novogotický zámek Hluboká nad Vltavou, zoologická zahrada Ohrada i muzeum lesnictví, myslivosti a rybníkářství Zámek Ohrada v Hluboké nad Vltavou. Hotely České Budějovice jsou skvělým výchozím bodem pro cykloturistiku. Na kole se můžete vydat například na hrad Pořešín nebo do Třeboně. Projet se můžete také k největším rybníkům Budějovické pánve. Lákavým výletním cílem je také klášter Zlatá Koruna nebo zřícenina hradu Dívčí kámen. Milovníci turistiky by si neměli nechat ujít příležitost k vystoupání na nejvyšší vrchol Blanského lesa Kleť, který je vzdálen od města České Budějovice přibližně 20 km. České Budějovice hotely se mohou pochlubit také komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na rybích specialitách, kynuté cmundě s vepřovými žebírky, jihočeské kulajdě i tvarohovém koláči se žahourem nebo českobudějovickém pivu.

Hotely České Budějovice last minute

Hotely České Budějovice last minute nabízí také skvělou příležitost pro exkurzi do pivovaru Budějovický Budvar. Děti určitě potěší návštěva Hopsária v Českých Budějovicích. Zadovádět si tak budou moci například na osm metrů vysoké prolézací věži, skluzavce nebo maxitrampolínách. Hotely v Českých Budějovicích jsou skvělou příležitostí k odpočinku pro všechny věkové kategorie. Hotely v Českých Budějovicích last minute se Vám podaří najít pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Hotely v Českých Budějovicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v České Budějovice ubytování nebo v okolí České Budějovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování České Budějovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ceske-budejovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 72
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist